Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39223200-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя та начиння, столовий посуд
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя: тарілки - 39221210-2; салатники - 39221100-8; стакани - 39221123-5; чашки - 39221121-1; блюдця - 39221230-8; ложки - 39223100-2; виделки - 39223200-3; ножі - 39221000-7
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та приладдя для закладів громадського харчування в асортименті
Оголошено26 серп. 14:42
Прийом пропозицій26 серп. 14:42 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість42 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТарілки ,виделки,кружки,каструлі
Очікувана вартість82 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість7 731,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість21 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоловий посуд та кухонне приладдя для шкільної їдальні
Ім'я:Рудніцька Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:22207434Очікувана вартість55 091,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоловий посуд (код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість45 062,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість32 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість39 920,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛожки Santaremo Виделки Santaremo Сковорідка Ardesto Fry Pan 28 см Сковорідка Ardesto Deep Fry Pan with lid 28см Ніж IQ Slicer Knife Ніж IQ Chefs Knife Ніж IQ Santoku Knife Ніж IQ Paring Knife Тарілка Luminark Cadix 19,5 см Тарілка Luminark resistant №3605 Горня Trіanon 290мл (39220000-0 Кухонне
приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування) Очікувана вартість58 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість24 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (чашки,ложки,виделки,глибокі супові тарілки)
Очікувана вартість11 475,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоловий посуд та прибори для закладів освіти
Оголошено17 серп. 19:11
Прийом пропозицій17 серп. 19:11 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 058,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-012800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Тарілка глибока, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка з порцеляни глибока 270мм, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка у фарфоровій оправі, ДК 021:2015:
39221210-2 Тарілки; Тарілка мілка, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка глибока квадрат, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка квадратна порцелянова ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка десертна кругла, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка підставна кругла, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка підставна, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка глибока порцелянова 180мм, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка супова, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Ложка столова, ДК 021:2015: 39223100-2 Ложки; Виделка обідня, ДК 021:2015: 39223200-3 Виделки; Ніж обідній, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя; Ложка кавова, ДК 021:2015: 39223100-2 Ложки; Виделка десертна, ДК 021:2015: 39223200-3 Виделки; Ніж десертний, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя; Ложка десертна, ДК 021:2015: 39223100-2 Ложки; Піднос склопластик, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя; Піднос склопластик круглий, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя) Оголошено13 серп. 18:54
Прийом пропозицій13 серп. 18:54 – 21 серп. 23:59Очікувана вартість357 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-013204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість6 076,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та кухонне приладдя
Оголошено11 серп. 20:35
Прийом пропозицій11 серп. 20:35 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-011812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість22 455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСалатник, тарілка, ложки, виделки, чашки за ДК 021:2015 - 39220000-0 (Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість40 289,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro