Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39223100-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі ;Каструля 10 л із нержавіючої сталі ;Каструля 30 л із нержавіючої сталі ;Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі ; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі ;Каструля 5 л із нержавіючої сталі ;Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі ;Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі ;Каструля 14 л із нержавіючої сталі ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 7л ;Миска із нержавіючої сталі 5л ;Миска із нержавіючої сталі 9л ;Миска із нержавіючої сталі 12л ;Миска із нержавіючої сталі 0,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 1,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 4,5 л ;Таця сервірувальна 350х450х20 мм ;Ложка разливная 500 мл ;Ложка розливна 250 мл ;Ложка для гарніру ;Ложка соусна ;Ложка для гарніру 65 мл ;Відро кругле з педаллю, 5 л ;Лопатка кулінарна ;Шумівка 140мм ;Шумівка 100мм ;Щипці кухонні 24 см ; Щипці кухонні 30 см ;Щипці сервірувальні ;Сито для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі ;Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі ;Друшляк 8л із нержавіючої сталі ;Друшляк 5л із нержавіючої сталі ;Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі ;Качалка дерев'яна;Обробна дошка червона ;Обробна дошка зелена ;Обробна дошка синя ;Обробна дошка жовта ;Обробна дошка біла ;Обробна дошка коричнева ;Глечик з кришкою 1,6 л ;Глечик з кришкою , 1,3 л ;Відро харчове з кришкою 12 л ;Чайник 6 л ;Магнітна планка для ножів ;Сікач для обробки м'яса 200 мм ; Ніж для хліба ;Філейний ніж ;Ніж кухарський червона ручка ;Ніж кухарський синя ручка ;Ніж кухарський зелена ручка ;Ніж кухарський жовта ручка ;Ніж для обвалювання червона ручка ;Ніж для обвалювання синя ручка ;Ніж для обвалювання жовта ручка ;Ніж для нарізки зелена ручка ; Ніж для нарізки біла ручка ;Ніж для нарізки коричнева ручка ;Ніж для овочів ;Овочечистка ;Сковорода алюмініева ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна .) Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя та начиння, столовий посуд
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя: тарілки - 39221210-2; салатники - 39221100-8; стакани - 39221123-5; чашки - 39221121-1; блюдця - 39221230-8; ложки - 39223100-2; виделки - 39223200-3; ножі - 39221000-7
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість11 101,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолове приладдя
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість7 731,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість21 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоловий посуд (код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість45 062,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість32 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість39 920,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикухонне приладдя
Очікувана вартість27 255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛожки Santaremo Виделки Santaremo Сковорідка Ardesto Fry Pan 28 см Сковорідка Ardesto Deep Fry Pan with lid 28см Ніж IQ Slicer Knife Ніж IQ Chefs Knife Ніж IQ Santoku Knife Ніж IQ Paring Knife Тарілка Luminark Cadix 19,5 см Тарілка Luminark resistant №3605 Горня Trіanon 290мл (39220000-0 Кухонне
приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування) Очікувана вартість58 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість24 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (чашки,ложки,виделки,глибокі супові тарілки)
Очікувана вартість11 475,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоловий посуд та прибори для закладів освіти
Оголошено17 серп. 19:11
Прийом пропозицій17 серп. 19:11 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 058,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-006540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39221000-7 Кухонне приладдя (3 найменування)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Тарілка глибока, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка з порцеляни глибока 270мм, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка у фарфоровій оправі, ДК 021:2015:
39221210-2 Тарілки; Тарілка мілка, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка глибока квадрат, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка квадратна порцелянова ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка десертна кругла, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка підставна кругла, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка підставна, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка глибока порцелянова 180мм, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Тарілка супова, ДК 021:2015: 39221210-2 Тарілки; Ложка столова, ДК 021:2015: 39223100-2 Ложки; Виделка обідня, ДК 021:2015: 39223200-3 Виделки; Ніж обідній, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя; Ложка кавова, ДК 021:2015: 39223100-2 Ложки; Виделка десертна, ДК 021:2015: 39223200-3 Виделки; Ніж десертний, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя; Ложка десертна, ДК 021:2015: 39223100-2 Ложки; Піднос склопластик, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя; Піднос склопластик круглий, ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдя) Оголошено13 серп. 18:54
Прийом пропозицій13 серп. 18:54 – 21 серп. 23:59Очікувана вартість357 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-002358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд та начиння
Очікувана вартість6 803,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд та кухонний інвентар ( бульйонна чашка,салатник,чашка,тарілка кругла,ложка столова,таця прямокутна)
Очікувана вартість63 432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість6 076,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro