Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39222110-8»
-
ID: UA-2026-08-27-005689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд
Очікувана вартість51 604,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд (Код 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість2 751,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-638_39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Одноразовий посуд)
Оголошено11 серп. 13:40
Прийом пропозицій11 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість212 035,32 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-000967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд одноразового використання
Очікувана вартість1 063,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість3 628,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішалки для кави 14см/800шт
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість415,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари (таця кругла, стакан картонний, шпашки, тарілка паперова, виделка пластмасова)
Очікувана вартість1 683,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакан 100 шт. 200 мл. прозорий (104010),тарілка 100 шт. d 205 мм. Мережка (205100), ложка столова одноразова 100шт прозора (140311) для учасників наметового табіру з національного спротиву для молоді "ГАРТ: Життєстійкість в умовах війни" 23-31 липня 2026р.
Очікувана вартість1 288,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакан паперовий 180мл*50шт - 3 пак; ложка біла столова 100шт - 2 пак; бокал 480мл*50шт - 5 пак; шкребок для тефлону
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТарілки паперові
Очікувана вартість533,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Кухонний інвентар для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено7 лип. 16:14
Прийом пропозицій7 лип. 16:14 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 241,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-009248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд (Код 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриладдя для закладів харчування
Оголошено2 лип. 10:26
Прийом пропозицій2 лип. 10:26 – 10 лип. 12:00Очікувана вартість449 224,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-004480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено25 черв. 11:38
Прийом пропозицій25 черв. 11:38 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-006042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани та мішалка
Очікувана вартість474,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість6 482,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя.товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість35 069,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-000777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя,товари для дому та господарства ы приладдя для закладыв громадського харчування
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість35 069,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-328_39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Одноразовий посуд)
Оголошено16 черв. 09:33
Прийом пропозицій16 черв. 09:33 – 29 черв. 15:00Очікувана вартість287 528,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась