Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39222100-5»
-
ID: UA-2026-08-31-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5; контейнер одноразовий – 39221130-7; форма для кексів – 39220000-0)
Оголошено31 серп. 16:46
Прийом пропозицій31 серп. 16:46 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-014328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд одноразовий
Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-02-011313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39222120-1 Стакани одноразового використання
Очікувана вартість1 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистакани одноразового використання - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 39222120-1 Стакани одноразового використання
Очікувана вартість2 510,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани одноразові, 180 мл. за кодом ДК 021-2015- 39222120-1 Стакани одноразового використання
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани одноразові
Очікувана вартість294,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани одноразового викоритсання
Ім'я:Комарніцька Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676727155 ЄДРПОУ:42158002Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакани одноразового використання (39222120-1))
Очікувана вартість1 918,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства
Очікувана вартість2 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд
Очікувана вартість51 604,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразовий посуд (Код 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість2 751,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани одноразового використання
Очікувана вартість106,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства
Очікувана вартість2 243,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакан паперовий, совок з щіткою, 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість2 355,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакан одноразовий 200 мл.
Ім'я:Немченко Дарія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:37411628Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (господарчі товари різні)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено19 серп. 17:59
Прийом пропозицій19 серп. 17:59 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 578 955,15 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-003562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани паперові
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГубка кухонна, скребок для посуду, швабри за кодом ДК 021:2015 – 39220000-0 (Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість1 505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакан пластиковий одноразовий
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro