Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221260-7»
-
ID: UA-2026-08-24-006512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаструля нерж 38л, Каструля нерж 19л, Каструля нерж 31л, Каструля нерж 15.6л, Каструля нерж 10.75л
Очікувана вартість39 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКазан, друшляк, таця, набір чашок (згідно коду ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість13 999,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість39 920,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний та столовий посуд для облаштування шкільного харчоблоку (тарілки, ложки, каструлі)
Очікувана вартість83 589,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний інвентар (каструлі, дошки обробні, тарілки, ножі)
Очікувана вартість21 247,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухоний посуд ( кухоль, тарілка кругла мілка, салатник круглий, каструля, сковорідка).
Очікувана вартість32 297,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний та столовий посуд для облаштування шкільної їдальні (каструлі, тарілки, ложки)
Очікувана вартість29 494,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоловий інвентар та посуд
Ім'я:Зборовська Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976843691 ЄДРПОУ:35469723Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-010241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (тарілка супова глибока 250 -300 мл Luminarc або еквівалент ,біла без малюнка, тарілка мілка друга страва Luminarc Everyday або еквівалент 19 см- 19,5 см, столова ложка
UNOX або еквівалент, нержавіюча сталь, виделка столова, UNOX або еквівалент, нержавіюча сталь,чашка з ручкою Luminarc або еквівалент 240-250 мл, прозора, підноси кольрові харчові поліпропілен довжина від 440 до 480 мм, ширина від 300 до 350, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 10 - 12 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 20- 24 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 30 -35 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 40- 47 л, капсульне дно для всіх видів плит ). Оголошено6 лип. 09:56
Прийом пропозицій6 лип. 09:56 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 039 666,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-012467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаструля з кришкою (код за ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість22 458,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-005302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя
Оголошено29 черв. 13:12
Прийом пропозицій29 черв. 13:12 – 7 лип. 07:00Очікувана вартість214 588,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-008372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоловий посуд та кухонне приладдя
Оголошено22 черв. 14:37
Прийом пропозицій22 черв. 14:37 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 231 520,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-001644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСковорода,миски,виделки,чашки,тарілки,казан чавунний
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-003042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаструлі
Очікувана вартість2 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-008511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість21 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-014561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКазан комбінований 12 л
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість5 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-006068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Піднос Алеана прямокутний 45*30 см – 39221160-6; ложка столова 20 см – 39223100-2; виделка столова 20 см – 39223200-3; салатник 12 см Lum.Diwali, пельменниця алюмінієва,
скалка пластикова Лара L 50 см, підставка для обробних дошок FoREST, лоток для столових приборів сірий Mobil Plastic, стійка триярусна скляна ⌀ 30\25\20 см – 39221000-7; контейнер харчовий Lux №5 3 л, контейнер харчовий Lux №6 5 л, контейнер харчовий Lux №9 20 л, контейнер харчовий Lux №7 9,5 л, гастроємність із нержавійки GN 1/2 h-100 мм 6 л FoREST – 39221130-7; котел 15 л циліндр – 39221260-7; насадка змінна до швабри 32*12 см мікрофібра – 39224000-8) Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість16 527,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-013044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Таця – 39221160-6; ложка – 39223100-2; виделка – 39223200-3; салатник, пельменниця, скалка для тіста, підставка для обробних дощок, контейнер для столових приборів,
фруктівниця – 39221000-7; контейнер для харчових продуктів, контейнер з нержавіючої сталі для марміту – 39221130-7; казан – 39221260-7; запаска на швабру – 39224000-8) Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505655399 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено16 лют. 16:17
Прийом пропозицій16 лют. 16:17 – 24 лют. 08:00Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-10-004384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКастрюлі алюмінієві
Ім'я:Лисейко Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:+380323632098ЄДРПОУ:33465030Очікувана вартість6 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-000574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОполоник нерж 200мл, каструля нерж 16л, каструля алюм 6л, каструля алюм 15л, сковорідка 28, сковорідка 24, відро пласт 10
Очікувана вартість9 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro