Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221240-1»

  • ID: UA-2026-08-31-009215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі ;Каструля 10 л із нержавіючої сталі ;Каструля 30 л із нержавіючої сталі ;Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі ; Каструля 2,2 л із … нержавіючої сталі ;Каструля 5 л із нержавіючої сталі ;Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі ;Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі ;Каструля 14 л із нержавіючої сталі ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 7л ;Миска із нержавіючої сталі 5л ;Миска із нержавіючої сталі 9л ;Миска із нержавіючої сталі 12л ;Миска із нержавіючої сталі 0,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 1,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 4,5 л ;Таця сервірувальна 350х450х20 мм ;Ложка разливная 500 мл ;Ложка розливна 250 мл ;Ложка для гарніру ;Ложка соусна ;Ложка для гарніру 65 мл ;Відро кругле з педаллю, 5 л ;Лопатка кулінарна ;Шумівка 140мм ;Шумівка 100мм ;Щипці кухонні 24 см ; Щипці кухонні 30 см ;Щипці сервірувальні ;Сито для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі ;Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі ;Друшляк 8л із нержавіючої сталі ;Друшляк 5л із нержавіючої сталі ;Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі ;Качалка дерев'яна;Обробна дошка червона ;Обробна дошка зелена ;Обробна дошка синя ;Обробна дошка жовта ;Обробна дошка біла ;Обробна дошка коричнева ;Глечик з кришкою 1,6 л ;Глечик з кришкою , 1,3 л ;Відро харчове з кришкою 12 л ;Чайник 6 л ;Магнітна планка для ножів ;Сікач для обробки м'яса 200 мм ; Ніж для хліба ;Філейний ніж ;Ніж кухарський червона ручка ;Ніж кухарський синя ручка ;Ніж кухарський зелена ручка ;Ніж кухарський жовта ручка ;Ніж для обвалювання червона ручка ;Ніж для обвалювання синя ручка ;Ніж для обвалювання жовта ручка ;Ніж для нарізки зелена ручка ; Ніж для нарізки біла ручка ;Ніж для нарізки коричнева ручка ;Ніж для овочів ;Овочечистка ;Сковорода алюмініева ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна .)

    Ім'я:
    Юлія Тарасова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679910983 ЄДРПОУ:
    46256173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:49 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    243 050,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 16 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний посуд

    Ім'я:
    Миронюк Катерина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978557261 ЄДРПОУ:
    23105925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 172,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-010186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (відро пластикове, щітка для унітазу, миска алюмінієва)

    Ім'я:
    Ольга Голубович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971122069 ЄДРПОУ:
    01991607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 996,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

    Ім'я:
    Яна Губиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665477924 ЄДРПОУ:
    44039058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 945,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-000839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

    Ім'я:
    Яна Губиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665477924 ЄДРПОУ:
    44039058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 649,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонне приладдя згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

    Ім'я:
    Оксана Патюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661444093 ЄДРПОУ:
    23551694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-009041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний посуд

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 483,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    столовий посуд та кухонне приладдя для шкільної їдальні

    Ім'я:
    Рудніцька Валентина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:
    22207434
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 091,72 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010375-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання товарів за кодом ДК 021:2015- 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

    Ім'я:
    Ірина Дьяковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487717263 ЄДРПОУ:
    40212110
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 907,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-001351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Миска нержавіюча 50см.

    Ім'я:
    Світлана Погорелова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970313231 ЄДРПОУ:
    37562344
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    590,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

    Ім'я:
    Вероніка Семеній
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631874607 ЄДРПОУ:
    06669263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 920,94 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-006020-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Миски

    Ім'я:
    Демедюк Катерина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632610468 ЄДРПОУ:
    39010482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 730,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонне приладдя

    Ім'я:
    Комарницька Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:
    +380326636334
    Веб сайт:
    http://zabolotcivska-gromada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04372537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 770,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-008575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( миска з криш., миска з криш.3л, миска з криш. 1,75л, відро з кришкою, терка, щипці, відкривачка, запальничка, салатник Zeli 16см, миска пласт.15л, миска пласт.10л, миска … нерж., черпак вел., вінчик )

    Ім'я:
    Галина Пасемник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380354821018 ЄДРПОУ:
    04590895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 474,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-002358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний посуд та начиння

    Ім'я:
    Богун Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674980425 ЄДРПОУ:
    04333342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 803,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Миски

    Ім'я:
    Валерій Кузьмич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680573604 Веб сайт:
    https://zosh-nemovychi.e-schools.info/
    ЄДРПОУ:
    22558918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 549,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-008192-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    кухонне приладдя

    Ім'я:
    ЧАЙКА Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968023510 ЄДРПОУ:
    04344191
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 680,05 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-011621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі; Каструля 10 л із нержавіючої сталі; Каструля 30 л із нержавіючої сталі; Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі; Каструля 2,2 л із … нержавіючої сталі; Каструля 5 л із нержавіючої сталі; Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі; Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі; Каструля 14 л із нержавіючої сталі; Миска нерж/ст 3л; Миска нерж/ст 7л ; Миска нерж/ст 5л; Миска нерж/ст 9 л; Миска нерж/ст 12л; Миска нерж/ст 0,9 л; Миска нерж/ст 1,9 л; Миска нерж/ст 3 л; Миска нерж/ст 4,5 л; Таця сервірувальна 350х450х20 мм; Ложка разливная 500 мл нержавеющая сталь с крючком; Ложка розливна 250 мл нержавеющая сталь с крючком; Ложка для гарніру 120 мл ; Ложка соусна 50 мл; Ложка для гарніру 65 мл; Відро кругле з педаллю, 5 л; Лопатка кулінарна; Шумівка Ø160мм; Шумівка Ø100мм; Щипці кухонні 24 см; Щипці кухонні 30 см; Щипці сервірувальні; Сито 14 см для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі; Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі; Друшляк Ø380мм із нержавіючої сталі; Друшляк Ø250мм із нержавіючої сталі; Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі; Качалка з ручками для тіста; Обробна дошка червона; Обробна дошка зелена; Обробна дошка синя; Обробна дошка жовта; Бамбукова обробна дошка 35х50 см; Обробна дошка 25х35х10 мм; Глечик з кришкою 1,7 л; Глечик з кришкою , 1 л; Відро харчове з кришкою 12 л; Чайник 6 л; Магнітна планка для ножів; Сікач для обробки м'яса 200 мм; Ніж для хліба; Філейний ніж; Ніж кухарський червона ручка; Ніж кухарський синя ручка; Ніж кухарський зелена ручка; Ніж кухарський жовта ручка; Ніж для обвалювання червона ручка; Ніж для обвалювання синя ручка; Ніж для обвалювання жовта ручка; Ніж для нарізки зелена ручка; Ніж для нарізки біла ручка; Ніж для нарізки коричнева ручка; Ніж для овочів; Овочечистка; Сковорода алюмініева ; Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна; Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна)

    Ім'я:
    Юлія Тарасова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679910983 ЄДРПОУ:
    46256173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 18:20

    Прийом пропозицій
    10 серп. 18:20 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    243 050,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-006343-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    кухонне приладдя

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 775,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-006833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний інвентар (каструлі, дошки обробні, тарілки, ножі)

    Ім'я:
    Гринь Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982009219 ЄДРПОУ:
    26243496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 247,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 58 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro