Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221180-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі ;Каструля 10 л із нержавіючої сталі ;Каструля 30 л із нержавіючої сталі ;Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі ; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі ;Каструля 5 л із нержавіючої сталі ;Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі ;Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі ;Каструля 14 л із нержавіючої сталі ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 7л ;Миска із нержавіючої сталі 5л ;Миска із нержавіючої сталі 9л ;Миска із нержавіючої сталі 12л ;Миска із нержавіючої сталі 0,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 1,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 4,5 л ;Таця сервірувальна 350х450х20 мм ;Ложка разливная 500 мл ;Ложка розливна 250 мл ;Ложка для гарніру ;Ложка соусна ;Ложка для гарніру 65 мл ;Відро кругле з педаллю, 5 л ;Лопатка кулінарна ;Шумівка 140мм ;Шумівка 100мм ;Щипці кухонні 24 см ; Щипці кухонні 30 см ;Щипці сервірувальні ;Сито для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі ;Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі ;Друшляк 8л із нержавіючої сталі ;Друшляк 5л із нержавіючої сталі ;Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі ;Качалка дерев'яна;Обробна дошка червона ;Обробна дошка зелена ;Обробна дошка синя ;Обробна дошка жовта ;Обробна дошка біла ;Обробна дошка коричнева ;Глечик з кришкою 1,6 л ;Глечик з кришкою , 1,3 л ;Відро харчове з кришкою 12 л ;Чайник 6 л ;Магнітна планка для ножів ;Сікач для обробки м'яса 200 мм ; Ніж для хліба ;Філейний ніж ;Ніж кухарський червона ручка ;Ніж кухарський синя ручка ;Ніж кухарський зелена ручка ;Ніж кухарський жовта ручка ;Ніж для обвалювання червона ручка ;Ніж для обвалювання синя ручка ;Ніж для обвалювання жовта ручка ;Ніж для нарізки зелена ручка ; Ніж для нарізки біла ручка ;Ніж для нарізки коричнева ручка ;Ніж для овочів ;Овочечистка ;Сковорода алюмініева ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна .) Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39220000-0 по ДК 021:2015 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Господарчі товари). РПЗ - 9.206.
Оголошено28 серп. 15:03
Прийом пропозицій28 серп. 15:03 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-000439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)
Ім'я:АНТОНЧИК Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432327338 Факс:+380432327337Веб сайт: ЄДРПОУ:38821236Очікувана вартість13 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість21 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоловий посуд та кухонне приладдя( таці, терки, чашки, щипці кухонні, вінчики)
Ім'я:Рудніцька Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:22207434Очікувана вартість10 255,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість5 483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоловий посуд та кухонне приладдя для шкільної їдальні
Ім'я:Рудніцька Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:22207434Очікувана вартість55 091,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, різне відповідно до коду ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Ім'я:Марина КривоносоваE-mail: [email protected] Телефон: +380563772014, +380984296340 ЄДРПОУ:20307568Оголошено21 серп. 13:44
Прийом пропозицій21 серп. 13:44 – 30 серп. 11:00Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість24 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)
Ім'я:АНТОНЧИК Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432327338 Факс:+380432327337Веб сайт: ЄДРПОУ:38821236Оголошено17 серп. 11:01
Прийом пропозицій17 серп. 11:01 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість13 887,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-002358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд та начиння
Очікувана вартість6 803,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та кухонне приладдя
Оголошено11 серп. 20:35
Прийом пропозицій11 серп. 20:35 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-011621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі; Каструля 10 л із нержавіючої сталі; Каструля 30 л із нержавіючої сталі; Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі; Каструля 5 л із нержавіючої сталі; Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі; Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі; Каструля 14 л із нержавіючої сталі; Миска нерж/ст 3л; Миска нерж/ст 7л ; Миска нерж/ст 5л; Миска нерж/ст 9 л; Миска нерж/ст 12л; Миска нерж/ст 0,9 л; Миска нерж/ст 1,9 л; Миска нерж/ст 3 л; Миска нерж/ст 4,5 л; Таця сервірувальна 350х450х20 мм; Ложка разливная 500 мл нержавеющая сталь с крючком; Ложка розливна 250 мл нержавеющая сталь с крючком; Ложка для гарніру 120 мл ; Ложка соусна 50 мл; Ложка для гарніру 65 мл; Відро кругле з педаллю, 5 л; Лопатка кулінарна; Шумівка Ø160мм; Шумівка Ø100мм; Щипці кухонні 24 см; Щипці кухонні 30 см; Щипці сервірувальні; Сито 14 см для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі; Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі; Друшляк Ø380мм із нержавіючої сталі; Друшляк Ø250мм із нержавіючої сталі; Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі; Качалка з ручками для тіста; Обробна дошка червона; Обробна дошка зелена; Обробна дошка синя; Обробна дошка жовта; Бамбукова обробна дошка 35х50 см; Обробна дошка 25х35х10 мм; Глечик з кришкою 1,7 л; Глечик з кришкою , 1 л; Відро харчове з кришкою 12 л; Чайник 6 л; Магнітна планка для ножів; Сікач для обробки м'яса 200 мм; Ніж для хліба; Філейний ніж; Ніж кухарський червона ручка; Ніж кухарський синя ручка; Ніж кухарський зелена ручка; Ніж кухарський жовта ручка; Ніж для обвалювання червона ручка; Ніж для обвалювання синя ручка; Ніж для обвалювання жовта ручка; Ніж для нарізки зелена ручка; Ніж для нарізки біла ручка; Ніж для нарізки коричнева ручка; Ніж для овочів; Овочечистка; Сковорода алюмініева ; Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна; Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна) Оголошено10 серп. 18:20
Прийом пропозицій10 серп. 18:20 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість243 050,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-001802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухоний посуд ( кухоль, тарілка кругла мілка, салатник круглий, каструля, сковорідка).
Очікувана вартість32 297,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний інвентар (ложка розливна, ложка гарнірна, щипці сервірувальні, ложка столова, контейнер для зберігання, гастроємкість з кришкою).
Очікувана вартість20 903,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрайка
Очікувана вартість264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, різне відповідно до коду ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Ім'я:Марина КривоносоваE-mail: [email protected] Телефон: +380563772014, +380984296340 ЄДРПОУ:20307568Оголошено28 лип. 16:52
Прийом пропозицій28 лип. 16:52 – 8 серп. 09:00Очікувана вартість125 423,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-006044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Таця сервірувальна з нержавіючої сталі, 315 х 245 х 25 мм; Ложка розливна 250 мл, 440 мм, d 10 см; Ложка для соусу 34 см; Лопатка кухонна перфорована 34,5 см; Ложка
гарніру перфорована 120 мл, 39 см; Ложка десертна 185 мм; Чайна ложка; Десертна виделка; Глечик з кришкою 1,6 л; Каструля 40 л із нержавіючої сталі з кришкою; Відро харчове з носиком 12 л; Бульйонна чашка 360 мл; Тарілка 20 см; Тарілка 17,5 см; Чашка 250 мл; Каструля 3 л із нержавіючої сталі з кришкою; Каструля 2,2 л із нержавіючої сталі з кришкою; Каструля 1,6 л із нержавіючої сталі з кришкою; Чайник із кришкою, 6 л, ⌀245 мм; Щипці кухонні 24 см; Щипці сервірувальні 16 см; Миска 3 л із нержавіючої сталі; Серветниця 12х4х8; Десертний ніж; Столова ложка; Виделка столова.) Оголошено16 лип. 13:59
Прийом пропозицій16 лип. 13:59 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 945,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-011170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі з кришкою; Каструля 10 л із нержавіючої сталі з кришкою; Кастрюля 30л нержавійка; Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі з кришкою;
Каструля 2,2 л із нержавіючої сталі з кришкою; Каструля нерж. 5 л; Каструля нерж. 6,2 л; Каструля нерж. з кришкою 3л; Каструля нерж 3л; Каструля нерж 14 л; Миска нержавійка 30 см (3л); Миска нержавійка 40 см (7л); Миска нержавійка 44 см (5л); Миска нержавійка 9 л; Миска нержавійка 12л; Миска 0,9 л із нержавіючої сталі; Миска 1,9 л із нержавіючої сталі; Миска 3 л із нержавіючої сталі; Миска 4,5 л із нержавіючої сталі; Таця сервірувальна нержавійка 35х45х2; Ложка розливальна (500 мл); Ложка розливна 250 мл; Ложка гарнірна 120 мл (громад. харч.); Ложка соусна 50 мл; Ложка гарнірна 35,5 см, 65 мл; Відро кругле з педаллю, контейнер для сміття 5 л; Лопатка кулінарна (метал. ручка); Шумовка Ø160, L595 мм; Шумівка 10 см, 415 мм; Щипці кухонні 24 см; Щипці кухонні 30 см; Щипці сервірувальні; Сито 14 см; Сито для муки 24 см; Дуршлаг нерж. Ø38; Друшляк із нержавіючої сталі 5 л; Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі; Качалка 48; Обробна дошка червона 600х400х20 мм; Дошка розробна 30х50; Дошка розробна 32х60; Дошка розробна 40х24 ; Дошка розробна бамбук 35х50; Дошка розробна 25х 35; Глечик з кришкою 1,7 л; Глечик, 1 л; Відро харчове з кришкою 12 л; Чайник 6л; Магнітна планка для ножів; Ніж сабля; Ніж для хліба; Ніж кухонний малий; Ніж малий; Ніж кухонний ; Ніж кухонний універсальний; Ніж поварський; Ніж поварський; Ніж поварський 200 мм; Ніж для чищення овочів; Ніж поварський 200 мм; Ніж для обробки м'яса 180 мм; Ніж для обробки м'яса 210 мм; Ніж філейний 190 мм; Овочечистка; Сковорода 30 з мет. руч.; Сковорода 28 см із нержавіючої сталі антипригарна; Сковорода, 32 см із нержавіючої сталі.) Оголошено15 лип. 19:16
Прийом пропозицій15 лип. 19:16 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість243 050,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-004682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір дошок кухонних для нарізання та обробки харчових продуктів
Оголошено14 лип. 12:03
Прийом пропозицій14 лип. 12:03 – 27 лип. 17:00Очікувана вартість86 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто