Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221170-9»
-
ID: UA-2026-09-01-006910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушка для посуду 1100*300*350 (тарілки+стакани)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість5 483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоловий посуд та кухонне приладдя для шкільної їдальні
Ім'я:Рудніцька Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:22207434Очікувана вартість55 091,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли виробничі ,стелаж для сушки посуду
Очікувана вартість52 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушка для посуду
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарки для посуду
Ім'я:Абрамова Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474062318 Факс:+380474062157Веб сайт: ЄДРПОУ:24417845Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя та посуд
Очікувана вартість32 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість22 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 39221170-9 - Сушарки для посуду
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя
Ім'я:КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ КАМ'ЯНЕЦЬКИЙE-mail: [email protected] Телефон: +380473261787, +380730231753 ЄДРПОУ:41823673Оголошено23 лип. 15:18
Прийом пропозицій23 лип. 15:18 – 31 лип. 01:00Очікувана вартість375 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для посуду, біла стандартна, за ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39221170-9 Сушарки
для посуду) Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (кухонне приладдя)
Оголошено14 лип. 16:18
Прийом пропозицій14 лип. 16:18 – 22 лип. 17:00Очікувана вартість638 566,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-001218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Оголошено10 лип. 09:50
Прийом пропозицій10 лип. 09:50 – 20 лип. 08:00Очікувана вартість310 995,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-009804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари для дому та господарства
Очікувана вартість5 485,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства
Очікувана вартість11 593,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя
Ім'я:КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ КАМ'ЯНЕЦЬКИЙE-mail: [email protected] Телефон: +380473261787, +380730231753 ЄДРПОУ:41823673Оголошено30 черв. 15:16
Прийом пропозицій30 черв. 15:16 – 8 лип. 01:00Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-007051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТарілка,чашка,ложки,піднос для посуду,каструля алюмінієва,каструля нержавійка,сушарка для ложок,кошка для нарізки.
Очікувана вартість66 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-013065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому
Очікувана вартість4 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-005205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж для сушки посуду згідно коду ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість16 135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-007965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушка для посуду
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro