Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221150-3»
-
ID: UA-2026-08-31-001405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІміджева продукція з логотипом (чашки, термос, спортивні фляги для води)
Оголошено31 серп. 10:14
Прийом пропозицій31 серп. 10:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та приладдя для закладів громадського харчування в асортименті
Оголошено26 серп. 14:42
Прийом пропозицій26 серп. 14:42 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-003739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПляшки для води з лого
Очікувана вартість43 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарчі товари (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХарчові контейнери та термоси.
Оголошено21 серп. 18:10
Прийом пропозицій21 серп. 18:10 – 30 серп. 10:00Очікувана вартість623 437,94 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-008362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермос нержавійка 1л
Очікувана вартість924,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитермокружки
Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість22 734,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукція з логотипом міста (термос скляний з логотипом міста)
Очікувана вартість36 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Термос 20 л)
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Товари для господарства)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено13 серп. 17:19
Прийом пропозицій13 серп. 17:19 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість121 800,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-001884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермос дитячий
Очікувана вартість7 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та кухонне приладдя
Оголошено11 серп. 20:35
Прийом пропозицій11 серп. 20:35 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-003488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермос
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПляшки для води з лого
Очікувана вартість43 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПляшки для води з лого
Очікувана вартість43 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермос Modern 750 мл. нержавіюча сталь
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Очікувана вартість1 647,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для проведення заходу - термоси. Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування, 39221150-3 Термоси
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Очікувана вартість67 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (39221121-1 Чашки) (39221150-3 Термоси)
Ім'я:Підгородецька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено28 лип. 14:36
Прийом пропозицій28 лип. 14:36 – 5 серп. 08:00Очікувана вартість26 583,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-004229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Термоса)
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro