Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221130-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5; контейнер одноразовий – 39221130-7; форма для кексів – 39220000-0)
Оголошено31 серп. 16:46
Прийом пропозицій31 серп. 16:46 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі ;Каструля 10 л із нержавіючої сталі ;Каструля 30 л із нержавіючої сталі ;Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі ; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі ;Каструля 5 л із нержавіючої сталі ;Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі ;Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі ;Каструля 14 л із нержавіючої сталі ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 7л ;Миска із нержавіючої сталі 5л ;Миска із нержавіючої сталі 9л ;Миска із нержавіючої сталі 12л ;Миска із нержавіючої сталі 0,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 1,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 4,5 л ;Таця сервірувальна 350х450х20 мм ;Ложка разливная 500 мл ;Ложка розливна 250 мл ;Ложка для гарніру ;Ложка соусна ;Ложка для гарніру 65 мл ;Відро кругле з педаллю, 5 л ;Лопатка кулінарна ;Шумівка 140мм ;Шумівка 100мм ;Щипці кухонні 24 см ; Щипці кухонні 30 см ;Щипці сервірувальні ;Сито для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі ;Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі ;Друшляк 8л із нержавіючої сталі ;Друшляк 5л із нержавіючої сталі ;Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі ;Качалка дерев'яна;Обробна дошка червона ;Обробна дошка зелена ;Обробна дошка синя ;Обробна дошка жовта ;Обробна дошка біла ;Обробна дошка коричнева ;Глечик з кришкою 1,6 л ;Глечик з кришкою , 1,3 л ;Відро харчове з кришкою 12 л ;Чайник 6 л ;Магнітна планка для ножів ;Сікач для обробки м'яса 200 мм ; Ніж для хліба ;Філейний ніж ;Ніж кухарський червона ручка ;Ніж кухарський синя ручка ;Ніж кухарський зелена ручка ;Ніж кухарський жовта ручка ;Ніж для обвалювання червона ручка ;Ніж для обвалювання синя ручка ;Ніж для обвалювання жовта ручка ;Ніж для нарізки зелена ручка ; Ніж для нарізки біла ручка ;Ніж для нарізки коричнева ручка ;Ніж для овочів ;Овочечистка ;Сковорода алюмініева ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна .) Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39220000-0 по ДК 021:2015 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Господарчі товари). РПЗ - 9.206.
Оголошено28 серп. 15:03
Прийом пропозицій28 серп. 15:03 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-001351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМітла пластик (уточнюючий ДК 021:2015 код 39224100-9-Мітли);Лоток пластик харчовий 0,3 л(уточнюючий Дк 021:2015 код 39221130-7 Контейнери для харчових продуктів); Віник (уточнюючий ДК 021:2015 код 39224100-9-Мітли);Чайник (уточнюючий ДК 021:2015 код 39221100-8 Посуд) за ДК 021:2015 код 39220000-0
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванн Очікувана вартість1 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість42 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для харчових продуктів
Очікувана вартість162,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39221130-7 Контейнери для харчових продуктів (контейнер для транспортування їжі)
Очікувана вартість4 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанч бокси KITE
Очікувана вартість8 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість5 483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (контейнер харчовий)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість335,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоловий посуд та кухонне приладдя для шкільної їдальні
Ім'я:Рудніцька Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456371040 ЄДРПОУ:22207434Очікувана вартість55 091,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд (виделка столова, ложка столова, кухоль, тарілка кругла мілка, миска, щипці, піднос, друшляк, контейнер для зберігання, гастроємкість)
Очікувана вартість12 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХарчові контейнери та термоси.
Оголошено21 серп. 18:10
Прийом пропозицій21 серп. 18:10 – 30 серп. 10:00Очікувана вартість623 437,94 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-000636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39221130 контейнери для харчових продуктів
Очікувана вартість642,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКухонне приладдя (код та назва за ДК 021:2015: 39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Оголошено16 серп. 21:27
Прийом пропозицій20 серп. 17:00 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість54 295,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість3 722,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39221130-7 - Контейнери для харчових продуктів
Оголошено12 серп. 10:47
Прийом пропозицій12 серп. 10:47 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та кухонне приладдя
Оголошено11 серп. 20:35
Прийом пропозицій11 серп. 20:35 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-007399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер 3л 270х165х125мм пл. з кришкой з зацепами ДК 021:2015 — 39221130-7 (Контейнери для харчових продуктів)
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі; Каструля 10 л із нержавіючої сталі; Каструля 30 л із нержавіючої сталі; Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі; Каструля 5 л із нержавіючої сталі; Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі; Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі; Каструля 14 л із нержавіючої сталі; Миска нерж/ст 3л; Миска нерж/ст 7л ; Миска нерж/ст 5л; Миска нерж/ст 9 л; Миска нерж/ст 12л; Миска нерж/ст 0,9 л; Миска нерж/ст 1,9 л; Миска нерж/ст 3 л; Миска нерж/ст 4,5 л; Таця сервірувальна 350х450х20 мм; Ложка разливная 500 мл нержавеющая сталь с крючком; Ложка розливна 250 мл нержавеющая сталь с крючком; Ложка для гарніру 120 мл ; Ложка соусна 50 мл; Ложка для гарніру 65 мл; Відро кругле з педаллю, 5 л; Лопатка кулінарна; Шумівка Ø160мм; Шумівка Ø100мм; Щипці кухонні 24 см; Щипці кухонні 30 см; Щипці сервірувальні; Сито 14 см для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі; Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі; Друшляк Ø380мм із нержавіючої сталі; Друшляк Ø250мм із нержавіючої сталі; Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі; Качалка з ручками для тіста; Обробна дошка червона; Обробна дошка зелена; Обробна дошка синя; Обробна дошка жовта; Бамбукова обробна дошка 35х50 см; Обробна дошка 25х35х10 мм; Глечик з кришкою 1,7 л; Глечик з кришкою , 1 л; Відро харчове з кришкою 12 л; Чайник 6 л; Магнітна планка для ножів; Сікач для обробки м'яса 200 мм; Ніж для хліба; Філейний ніж; Ніж кухарський червона ручка; Ніж кухарський синя ручка; Ніж кухарський зелена ручка; Ніж кухарський жовта ручка; Ніж для обвалювання червона ручка; Ніж для обвалювання синя ручка; Ніж для обвалювання жовта ручка; Ніж для нарізки зелена ручка; Ніж для нарізки біла ручка; Ніж для нарізки коричнева ручка; Ніж для овочів; Овочечистка; Сковорода алюмініева ; Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна; Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна) Оголошено10 серп. 18:20
Прийом пропозицій10 серп. 18:20 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість243 050,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто