Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221123-5»
-
ID: UA-2026-08-28-008465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя: тарілки - 39221210-2; салатники - 39221100-8; стакани - 39221123-5; чашки - 39221121-1; блюдця - 39221230-8; ложки - 39223100-2; виделки - 39223200-3; ножі - 39221000-7
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-24-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість5 483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість24 770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний та столовий посуд для облаштування шкільного харчоблоку (тарілки, ложки, каструлі)
Очікувана вартість83 589,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари для забезпечення роботи служби підтримки сімей з дітьми Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро»
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжні матеріали (паперові стаканчики) для психосоціальної підтримки (індивідуальна, групова робота, майстер - класи, розважальні заходи, групи взаємопідтримки) для ведення випадків для найбільш вразливих категорій сімей з дітьми, включно із реагування на обстріли, через Службу підтримки сімей з
дітьми Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро» Очікувана вартість505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакани ємністю 200 см³ для закладів загальної середньої освіти Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість52 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд столовий
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя та посуд
Очікувана вартість32 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакан пластик(уточнюючий ДК 021:2015 код 39221123-5-Стакани) за ДК 021:2015 код 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд
Очікувана вартість12 330,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистакани
Очікувана вартість1 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГосподарське приладдя різноманітне
Оголошено15 лип. 17:19
Прийом пропозицій15 лип. 17:19 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість86 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-007677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд для їдальні
Оголошено14 лип. 14:34
Прийом пропозицій14 лип. 14:34 – 22 лип. 11:00Очікувана вартість33 690,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтакани пластикові
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість232,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Оголошено10 лип. 09:50
Прийом пропозицій10 лип. 09:50 – 20 лип. 08:00Очікувана вартість310 995,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-004103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні стакани одноразові 100 мл
Очікувана вартість168,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні стакани одноразові 80 мл
Очікувана вартість65,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-010449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд
Очікувана вартість33 201,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro