Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221110-1»
-
ID: UA-2026-09-01-005313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикерамічний посуд
Ім'я:Чабанюк Владислав ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380963759769 ЄДРПОУ:26535537Очікувана вартість33 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧашка чайна та блюдце 250 мл. 993000, Wilmax
Очікувана вартість16 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд столовий та кухонний
Очікувана вартість42 638,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість5 483,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд в асортименті (загальний столовий та кухонний посуд, тарілки, миски, каструлі, чашки, склянки тощо.)
Ім'я:Габуда Марія ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323833344 Факс:+380323833344Веб сайт: ЄДРПОУ:20765006Очікувана вартість4 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисковорода (згідно коду ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість1 814,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд до їдальні ( тарілки, чашки)
Очікувана вартість5 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд (Код ДК 021:2015-( 39221110-1 - Посуд)
Очікувана вартість35 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоловий посуд та прибори для закладів освіти
Оголошено17 серп. 19:11
Прийом пропозицій17 серп. 19:11 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 058,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-003715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд та кухонний інвентар ( бульйонна чашка,салатник,чашка,тарілка кругла,ложка столова,таця прямокутна)
Очікувана вартість63 432,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаструлі 50 л
Оголошено6 серп. 16:53
Прийом пропозицій6 серп. 16:53 – 14 серп. 00:01Очікувана вартість11 947,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-007590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПляшка для води 500 мл
Очікувана вартість42 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний та столовий посуд для облаштування шкільної їдальні (каструлі, тарілки, ложки)
Очікувана вартість29 494,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд столовий
Очікувана вартість20 733,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд
Очікувана вартість6 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайник
Очікувана вартість770,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, тарілки, кружки, ложки, вилки,кружки у відповідності до ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Очікувана вартість94 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайники
Очікувана вартість1 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд
Оголошено15 лип. 10:07
Прийом пропозицій15 лип. 10:07 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість440 740,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-005992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосуд
Ім'я:Нестеренко Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445463188 Факс:+380445151417ЄДРПОУ:03599032Очікувана вартість11 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro