Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39221100-8»
-
ID: UA-2026-08-31-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39220000-0 – Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Палички дерев’яні – 39222100-5; контейнер одноразовий – 39221130-7; форма для кексів – 39220000-0)
Оголошено31 серп. 16:46
Прийом пропозицій31 серп. 16:46 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Каструля 50 л із нержавіючої сталі ;Каструля 10 л із нержавіючої сталі ;Каструля 30 л із нержавіючої сталі ;Каструля 4,3 л із нержавіючої сталі ; Каструля 2,2 л із
нержавіючої сталі ;Каструля 5 л із нержавіючої сталі ;Каструля 6,2 л із нержавіючої сталі ;Каструля 3л висока із нержавіючої сталі; Каструля 3 л із нержавіючої сталі ;Каструля 14 л із нержавіючої сталі ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 7л ;Миска із нержавіючої сталі 5л ;Миска із нержавіючої сталі 9л ;Миска із нержавіючої сталі 12л ;Миска із нержавіючої сталі 0,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 1,9 л ;Миска із нержавіючої сталі 3л ;Миска із нержавіючої сталі 4,5 л ;Таця сервірувальна 350х450х20 мм ;Ложка разливная 500 мл ;Ложка розливна 250 мл ;Ложка для гарніру ;Ложка соусна ;Ложка для гарніру 65 мл ;Відро кругле з педаллю, 5 л ;Лопатка кулінарна ;Шумівка 140мм ;Шумівка 100мм ;Щипці кухонні 24 см ; Щипці кухонні 30 см ;Щипці сервірувальні ;Сито для просіювання з ручкою з нержавіючої сталі ;Сито для борошна діаметром 23 см із нержавіючої сталі ;Друшляк 8л із нержавіючої сталі ;Друшляк 5л із нержавіючої сталі ;Сотейник 1,4 л із нержавіючої сталі ;Качалка дерев'яна;Обробна дошка червона ;Обробна дошка зелена ;Обробна дошка синя ;Обробна дошка жовта ;Обробна дошка біла ;Обробна дошка коричнева ;Глечик з кришкою 1,6 л ;Глечик з кришкою , 1,3 л ;Відро харчове з кришкою 12 л ;Чайник 6 л ;Магнітна планка для ножів ;Сікач для обробки м'яса 200 мм ; Ніж для хліба ;Філейний ніж ;Ніж кухарський червона ручка ;Ніж кухарський синя ручка ;Ніж кухарський зелена ручка ;Ніж кухарський жовта ручка ;Ніж для обвалювання червона ручка ;Ніж для обвалювання синя ручка ;Ніж для обвалювання жовта ручка ;Ніж для нарізки зелена ручка ; Ніж для нарізки біла ручка ;Ніж для нарізки коричнева ручка ;Ніж для овочів ;Овочечистка ;Сковорода алюмініева ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна ;Сковорода із нержавіючої сталі антипригарна .) Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя та начиння, столовий посуд
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІміджева продукція з логотипом (чашки, термос, спортивні фляги для води)
Оголошено31 серп. 10:14
Прийом пропозицій31 серп. 10:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонне приладдя: тарілки - 39221210-2; салатники - 39221100-8; стакани - 39221123-5; чашки - 39221121-1; блюдця - 39221230-8; ложки - 39223100-2; виделки - 39223200-3; ножі - 39221000-7
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-007690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39220000-0 по ДК 021:2015 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Господарчі товари). РПЗ - 9.206.
Оголошено28 серп. 15:03
Прийом пропозицій28 серп. 15:03 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосуд та приладдя для закладів громадського харчування в асортименті
Оголошено26 серп. 14:42
Прийом пропозицій26 серп. 14:42 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-011436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя
Очікувана вартість27 673,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушка для посуду 1100*300*350 (тарілки+стакани)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикерамічний посуд
Ім'я:Чабанюк Владислав ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380963759769 ЄДРПОУ:26535537Очікувана вартість33 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Дошка кухонна обробна)
Ім'я:АНТОНЧИК Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432327338 Факс:+380432327337Веб сайт: ЄДРПОУ:38821236Очікувана вартість13 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний інвентар (таця)
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКружка з брендуванням
Очікувана вартість9 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноразові стакани, смітники
Очікувана вартість1 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГубки кухонні, шкребок, набір стаканів паперових (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (39224320-7 Губки, 39221122-8 Чашки одноразового використання))
Очікувана вартість1 953,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧашка чайна та блюдце 250 мл. 993000, Wilmax
Очікувана вартість16 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонний посуд
Очікувана вартість50 172,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаструля нерж 14л, 12л, 8л, 10л, 4,7л; виделка, ложка столова (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаструля з кришкою ZWILLON ZW 581-32 19 л., Каструля з кришкою ZWILLON ZW 581-34 22,5 л., Жаровня чавунна лита 40*8 см. з алюмінієвою кришкою
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість15 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаструля з кришкою Bohmann BH 5128-54 54 л.
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість31 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro