Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39181000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-009294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолик ваговий лабораторний ВС-1
Ім'я:Підсосна Марта ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322383273 Факс:+380322383273ЄДРПОУ:20781838Очікувана вартість14 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні меблі за кодом ДК 021:2015: 39180000-7 «Лабораторні меблі»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено25 серп. 12:12
Прийом пропозицій25 серп. 12:12 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість246 047,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні меблі за кодом ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі
Оголошено20 серп. 16:58
Прийом пропозицій20 серп. 16:58 – 28 серп. 17:00Очікувана вартість512 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-008500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямилабораторні меблі
Оголошено20 серп. 14:46
Прийом пропозицій20 серп. 14:46 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість272 113,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-012745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямилабораторні меблі
Оголошено19 серп. 17:27
Прийом пропозицій19 серп. 17:27 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість415 573,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-007244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні меблі за кодом ДК 021:2015: 39180000-7 «Лабораторні меблі»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Оголошено14 серп. 14:12
Прийом пропозицій14 серп. 14:12 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість246 047,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-007994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл регулювальника електроапаратури (39181000-4), код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 39180000-7 Лабораторні меблі
Оголошено11 серп. 14:49
Прийом пропозицій11 серп. 14:49 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість126 222,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторний стіл з мийкою
Очікувана вартість15 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл-мийка лабораторний (ДК 021:2015 39180000-7 Лабораторні меблі)
Оголошено7 серп. 18:42
Прийом пропозицій7 серп. 18:42 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 206,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-005143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистоли демонстраційні
Очікувана вартість3 431,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний стіл з мийкою
Оголошено17 лип. 16:16
Прийом пропозицій17 лип. 16:16 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 960,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-010502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3918:(2026) - ДК 021:2015: 39180000-7 — Лабораторні меблі (Стіл лабораторний посилений СУ-Н 15×7×9)
Очікувана вартість16 634,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-010040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCтіл посилений
Очікувана вартість13 992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39180000-7 Лабораторні меблі (Лабораторні меблі) згідно з РПЗ 2026: 9.287.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено30 черв. 15:58
Прийом пропозицій30 черв. 15:58 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість941 836,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-000141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні меблі в асортименті
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 08:18
Прийом пропозицій30 черв. 08:18 – 9 лип. 09:00Очікувана вартість4 844 085,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-009434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39180000-7 Лабораторні меблі (Стіл лабораторний)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість24 005,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні меблі (Стіл для препаратів - 1шт; Стіл лабораторний - 2шт; Шафа лабораторна - 1шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість95 582,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39180000-7 - Лабораторні меблі (виробничі столи)
Оголошено11 черв. 16:38
Прийом пропозицій11 черв. 16:38 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість236 985,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-002484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні столи
Очікувана вартість77 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект лабораторних столів для класу НУШ - кабінет хімії
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro