Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39180000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-013265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа витяжна лабораторна
Оголошено2 вер. 17:33
Прийом пропозицій2 вер. 17:33 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля лабораторних шаф
Оголошено28 серп. 17:08
Прийом пропозицій28 серп. 17:08 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛамінарний бокс; Стіл гранітний
Оголошено28 серп. 15:50
Прийом пропозицій28 серп. 15:50 – 5 вер. 15:43 -
ID: UA-2026-09-03-001545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли демонстраційні
Очікувана вартість27 813,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні меблі
Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа витяжна
Ім'я:Ільченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686226334 ЄДРПОУ:24902641Очікувана вартість40 326,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39180000-7 Лабораторні меблі (Шафа для хімічних реактивів нержавіюча ШХР - 1 (AISI 430) для лабораторії хімії Південноукраїнського ліцею №3 з метою реалізації публічного інвестиційного проєкту "Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа": створення лабораторій
хімії та фізики у ліцеях №3 та №4 Південноукраїнської міської ради" (DREAM-UA-130126-E039CE64)) Очікувана вартість25 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 "39180000-7 - Лабораторні меблі" (Стіл лабораторний Pro Line з розетками та стільницею покритою стійким HPL пластиком 1200*600*760мм, стіл демонстраційний Pro Line з пластиковою стільницею HPL, розетками та полицею 1800*750*900мм)
Очікувана вартість99 984,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39180000-7 Лабораторні меблі (перв.)
Очікувана вартість99 928,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолик ваговий лабораторний ВС-1
Ім'я:Підсосна Марта ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322383273 Факс:+380322383273ЄДРПОУ:20781838Очікувана вартість14 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39180000-7 Лабораторні меблі (ТМ3.110 Тумба медична мобільна)
Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:39180000-7: Лабораторні меблі (Меблі лабораторні)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено26 серп. 15:59
Прийом пропозицій26 серп. 15:59 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість104 199,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-26-008050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 39180000-7 Лабораторні меблі
Очікувана вартість32 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишафа лабораторна
Ім'я:Павлюк Наталія ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380354429758 Веб сайт: ЄДРПОУ:34581427Очікувана вартість46 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли металеві лабораторні (2шт.) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні меблі)
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні меблі за кодом ДК 021:2015: 39180000-7 «Лабораторні меблі»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Оголошено25 серп. 12:12
Прийом пропозицій25 серп. 12:12 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість246 047,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-006024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа для посуду лабораторна
Оголошено24 серп. 13:54
Прийом пропозицій24 серп. 13:54 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 360,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-005671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл на металевій основі з бортиками (лабораторний) (код ДК 021:2015 -39180000-7 Лабораторні меблі)
Очікувана вартість18 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект столів демонстраційних з покриттям HPL Тип 1
Очікувана вартість38 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл монтажний укомплектований
Ім'я:Дмитренко Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380617096869 ЄДРПОУ:37648431Оголошено21 серп. 18:39
Прийом пропозицій21 серп. 18:39 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість426 240,00 грн
без ПДВКваліфікація