Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39174000-2»
-
ID: UA-2026-08-28-003801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВивіски інформаційні (виготовлення та монтаж)
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено28 серп. 11:33
Прийом пропозицій28 серп. 11:33 – 5 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-02-014676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системививiска
Ім'я:Буць Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463921804 Факс:+380463921966ЄДРПОУ:37331218Очікувана вартість1 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска 5,055*0,770 для будинку культури с. Чагор Чагорської територіальної громади
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіски ПВХ 400х300 мм та комплекти дистанційних тримачів для табличок для ПРУ КЗ "Чемужівський ліцей"
Очікувана вартість2 988,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОб’ємні літери
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні матеріали (видатки з благоустрою населених пунктів) (ДК 021:2015: 39170000-4 - Магазинні меблі (39174000-2 – Вивіски))
Очікувана вартість34 146,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска фасадна 60*40 см(основа-ударотривкий полістирол,об'ємні литі символи,покриття атмосферостійкими емалями)
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 - 39174000-2 Вивіски
Очікувана вартість11 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНесвітлова вивіска МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Ім'я:Кропивницька Богдана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382794488 Факс:+380382657275ЄДРПОУ:02010965Очікувана вартість52 176,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер (вивіска)
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска з логотипом
Очікувана вартість11 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички Брайля
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска фасадна
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска для комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Школа мистецтв №2» Криворізької міської ради за адресою: 50000, Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Церковна,2
Ім'я:Чорноморець Владислава ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0981188358 ЄДРПОУ:02216537Очікувана вартість73 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФасадна вивіска зі шрифтом Брайля,за ДК 021:2015: 39174000-2 - Вивіски
Ім'я:Бридько Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988310894 Факс:+380463548333ЄДРПОУ:04412354Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска установи
Очікувана вартість1 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання фасадної вивіски для Турківського ВДКСУ Львівської області
Ім'я:Фазан Людмила МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380326931009 Факс:+380326931136ЄДРПОУ:36787927Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39170000-4 - Магазинні меблі (Фасадна вивіска)
Очікувана вартість28 948,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 39174000-2 Вивіски
Очікувана вартість4 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска лита об'ємна рельєфна
Очікувана вартість2 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro