Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39170000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-003801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВивіски інформаційні (виготовлення та монтаж)
Ім'я:Олексенко Вікторія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380733061136 ЄДРПОУ:21560045Оголошено28 серп. 11:33
Прийом пропозицій28 серп. 11:33 – 5 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-01-005857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска лита об'ємна рельєфна
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ ДПС у Полтавській області, за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 4
Очікувана вартість97 966,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска 5,055*0,770 для будинку культури с. Чагор Чагорської територіальної громади
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіски ПВХ 400х300 мм та комплекти дистанційних тримачів для табличок для ПРУ КЗ "Чемужівський ліцей"
Очікувана вартість2 988,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОб’ємні літери
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015: 39170000 - 2 Магазинні меблі ( Вивіски для укриття )
Очікувана вартість6 898,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска фасадна (700*500) метал. (ДК 021:2015 - 39174000-2 Вивіски)
Ім'я:Свищ Світлана ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332791045 Факс:+380332791309ЄДРПОУ:04333158Очікувана вартість5 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні матеріали (видатки з благоустрою населених пунктів) (ДК 021:2015: 39170000-4 - Магазинні меблі (39174000-2 – Вивіски))
Очікувана вартість34 146,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска фасадна 60*40 см(основа-ударотривкий полістирол,об'ємні литі символи,покриття атмосферостійкими емалями)
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 - 39174000-2 Вивіски
Очікувана вартість11 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска зі шрифтом Брайля
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНесвітлова вивіска МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Ім'я:Кропивницька Богдана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382794488 Факс:+380382657275ЄДРПОУ:02010965Очікувана вартість52 176,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатка, кутовий штамп, вивіска
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий оцинкований, ДСП
Очікувана вартість53 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер (вивіска)
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска з логотипом
Очікувана вартість11 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички Брайля
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска фасадна
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивіска для комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Школа мистецтв №2» Криворізької міської ради за адресою: 50000, Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Церковна,2
Ім'я:Чорноморець Владислава ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0981188358 ЄДРПОУ:02216537Очікувана вартість73 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro