Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39162110-9»

  • ID: UA-2026-08-31-007321-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект навчального обладнання для кабінету фізики; Комплект навчального обладнання для кабінету біології; Комплект навчального обладнання для кабінету хімії

    Ім'я:
    Корольова Ольга Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501480799 ЄДРПОУ:
    40208983
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:52 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 057 989,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навчальне приладдя та обладнання для створення освітнього простору в межах реформи «Нова українська школа»

    Ім'я:
    Микола Максимчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680508633 Веб сайт:
    https://vokmshr.wixsite.com/my-site
    ЄДРПОУ:
    43922034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:52 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    817 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006482-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та … лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)

    Ім'я:
    Станіслав Цапенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432569737 Веб сайт:
    http://sch23.edu.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    20090689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:18

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:18 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    2 556 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оснащення для кабінету біології (обладнання та засоби навчання)(код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі)

    Ім'я:
    НЕЛЯ НАЛИВКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994733018 ЄДРПОУ:
    23551725
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:00

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    386 562,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001504-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання НУШ (Співфінансується Європейським Союзом-Ukraine Facility)

    Ім'я:
    Олена Бадіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380935761359 ЄДРПОУ:
    40424663
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 09:56

    Прийом пропозицій
    27 серп. 09:56 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    391 083,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-012404-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів

    Ім'я:
    Гудзь Микола Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456727434 ЄДРПОУ:
    44141598
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:19

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:19 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    925 937,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект навчального приладдя для кабінету біології

    Ім'я:
    Світлана Коріновська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969562281 ЄДРПОУ:
    44074511
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:52

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:52 – 3 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    383 691,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-005513-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для лабораторного кабінету з фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з … біології)

    Ім'я:
    Олексій Терновой
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432563974, +380432273626 ЄДРПОУ:
    26235522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:20

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:20 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 584 990,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-24-009144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОМПЛЕКТИ НАВЧАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОСНАЩЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ. МАТЕМАТИКИ

    Ім'я:
    Копейченко Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380545395346 ЄДРПОУ:
    41761455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 15:48

    Прийом пропозицій
    24 лип. 15:48 – 1 серп. 15:51
    Очікувана вартість

    2 006 025,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-000737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Навчальне приладдя

    Ім'я:
    Олексій Філімоненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977778078 ЄДРПОУ:
    44118485
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання дидактичних матеріалів ( Тактильні абетки Брайля)

    Ім'я:
    Ткачук Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445301141 ЄДРПОУ:
    22934200
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 740,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тренувальне спорядження та засоби для занять

    Ім'я:
    Вітковський Роман
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665829811 ЄДРПОУ:
    13369043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 626,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Навчальне приладдя для навчального кабінету «Захист України»

    Ім'я:
    Фльора Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412421401 ЄДРПОУ:
    02142974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 18:42

    Прийом пропозицій
    26 серп. 18:42 – 31 серп. 18:17
    Очікувана вартість

    8 666 666,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-26-010398-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Навчальне приладдя (макети деактивованої вогнепальної зброї) для навчального кабінету «Захист України» (Ukraine Facility); 39160000-1 Шкільні меблі (39162110-9 Навчальне приладдя) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

    Ім'я:
    Апостолюк Людмила Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997542155 ЄДРПОУ:
    41083319
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:37

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:37 – 31 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    720 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-25-007410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Навчальне приладдя (Макет масогабаритний AR-15 в зборі (автомат, 2 магазина, 30 навчальних набоїв калібра 5,56); Макет масогабаритний АК-74 в зборі (автомат, 2 магазина, 30 навчальних набоїв калібра 5,45); Масогабаритний макет пістолета Форт-20; Масогабаритний макет пістолета Форт-17) для … забезпечення викладання предмета "Захист України" НУШ Ukraine Facility

    Ім'я:
    Лілія Донченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668846106 ЄДРПОУ:
    44042390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:55

    Прийом пропозицій
    25 серп. 13:55 – 28 серп. 13:52
    Очікувана вартість

    224 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-25-004939-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Навчальне приладдя (Макет масогабаритний AR-15 в зборі (автомат, 2 магазина, 30 навчальних набоїв калібра 5,56); Макет масогабаритний АК-74 в зборі (автомат, 2 магазина, 30 навчальних набоїв калібра 5,45); Масогабаритний макет пістолета Форт-20; Масогабаритний макет пістолета Форт-17) для … забезпечення викладання предмета "Захист України" НУШ Ukraine Facility

    Ім'я:
    Лілія Донченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668846106 ЄДРПОУ:
    44042390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 12:01

    Прийом пропозицій
    25 серп. 12:01 – 28 серп. 11:52
    Очікувана вартість

    224 500,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-25-003772-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Костюм хімічного захисту сучасного зразку

    Ім'я:
    Юлія Харченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671909942 Веб сайт:
    http://www.water.km.ua/
    ЄДРПОУ:
    03356128
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:18

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:18 – 28 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    34 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-24-004087-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Навчальне приладдя для навчального кабінету "Захист України"

    Ім'я:
    Кіян Юлія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500303706 ЄДРПОУ:
    02146446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 12:38

    Прийом пропозицій
    24 серп. 12:38 – 27 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    8 919 083,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-012459-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Навчальне приладдя

    Ім'я:
    Прогонюк Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676521139 ЄДРПОУ:
    25908539
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 17:48

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:48 – 26 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    315 000,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-21-012089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Макети деактивованої вогнепальної зброї для навчального кабінету «Захист України»

    Ім'я:
    Політанський Андрій Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967213571 ЄДРПОУ:
    25076300
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 17:00

    Прийом пропозицій
    21 серп. 17:00 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    271 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 336 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro