Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39162100-6»

  • ID: UA-2026-09-01-009653-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навчальне обладнання для кабінетів Заболоттівського ліцею

    Ім'я:
    Віта Тарасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963709781 ЄДРПОУ:
    04334672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:15

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:15 – 17 вер. 10:06
    Очікувана вартість

    2 104 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 3 г. 9 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-006667-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти засобів навчання та обладнання для оснащення кабінетів географії, математики, фізики код згідно ДК «Єдиний закупівельний словник» 021: 2015: 39160000-1 Шкільні меблі (021: 2015: 39162100-6 Навчальне обладнання)

    Ім'я:
    Борсюк Анжела
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935272133 ЄДРПОУ:
    41083041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:50

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:50 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    642 133,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навчальне обладнання та приладдя для оснащення лабораторії біології,кабінету математики та кабінету географії ДК 021:2015 39162100-6 — Навчальне обладнання

    Ім'я:
    Світлана Омельченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966836520 ЄДРПОУ:
    44259125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:56

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:56 – 17 вер. 13:39
    Очікувана вартість

    417 743,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001654-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021: 2015 - 39162100-6 Навчальне обладнання (Цифрові вимірювальні комп’ютерні комплекси для сучасного освітнього простору в Комунальному закладі «Ліцей «Лідер» Кропивницької міської ради»)

    Ім'я:
    Дарія Ванельчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522358347 ЄДРПОУ:
    05403286
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:24

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:24 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 067 133,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ

    Ім'я:
    Маргарита Царук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988296467 ЄДРПОУ:
    22558754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 23:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 23:27 – 8 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    350 763,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 4 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шкільні меблі

    Ім'я:
    Роман Добрянський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992793990 ЄДРПОУ:
    26394806
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:01

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:01 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 781 796,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для осередку Захист України

    Ім'я:
    Тарасюк Інна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671331746 ЄДРПОУ:
    02142282
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:45 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 875 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011844-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти навчальних засобів та обладнання для оснащення кабінетів біології, хімії, географії та кабінету STEAM НУШ для КЗ «Ліцей № 2 селища Стрижавка Вінницького району Вінницької області»

    Ім'я:
    Любов Циба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960363560 ЄДРПОУ:
    44064105
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:40

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:40 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    4 236 491,94 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 2 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011661-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 : 39160000-1 Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів фізики для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2026 році) (Деталізований код ДК 021:2015: 39162100-6 – … навчальне обладнання)

    Ім'я:
    Ірина Рудь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673324044 Веб сайт:
    https://gorokhivrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44045779
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:43 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 778 646,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання для кабінету фізики , за ЄЗС ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

    Ім'я:
    Тетяна Коропець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961291140 ЄДРПОУ:
    41822072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:17

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:17 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    419 968,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання для навчального кабінету хімії код за ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі (39162100-6 Навчальне обладнання)

    Ім'я:
    Пасічник Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680471600 ЄДРПОУ:
    44167291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:15 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    291 570,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання, меблі для кабінетів фізики та хімії. За кодом ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі (39162100-6 Навчальне обладнання)

    Ім'я:
    Ірина Кружілка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380352490301 Веб сайт:
    http://vhayi.at.ua/
    ЄДРПОУ:
    40616842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:59 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 166 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання і обладнання для кабінету Математики, Біології, Географії, Фізики, Хімії, та STEM-лабораторії

    Ім'я:
    Козійчук Марина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967525775 Факс:
    +380384290296
    Веб сайт:
    http://akadem.km.ua/
    ЄДРПОУ:
    21340154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:47 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    3 788 055,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 11 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету біології; Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики №1; Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики №2

    Ім'я:
    Світлана Козуляк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975810668 ЄДРПОУ:
    40202948
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:37 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    1 311 519,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 11 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010269-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету природничої галузі (кабінет хімії)

    Ім'я:
    Шульга Альона
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535421603, +380991599177 Веб сайт:
    https://gdc.osv.org.ua
    ЄДРПОУ:
    40212371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:38 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    631 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби навчання та обладнання для створення сучасного освітнього простору (комплексне оновлення освітніх просторів закладів освіти)

    Ім'я:
    Скєрлік Оксана Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380732231531 ЄДРПОУ:
    44143464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:25 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 558 510,27 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 3 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009817-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шкільні меблі код ДК 021:2015: 39160000-1 (Комплект навчального обладнання для кабінету фізики; Комплект навчального обладнання для кабінету біології; Комплект навчального обладнання для кабінету хімії; Комплект навчального обладнання для STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання)

    Ім'я:
    Стовбун Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
    25667165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 830 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету математики

    Ім'я:
    Інна Довга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966747835 ЄДРПОУ:
    02143206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:08

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:08 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    155 217,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти засобів навчання та обладнання для оснащення кабінетів географії, математики, фізики код згідно ДК «Єдиний закупівельний словник» 021: 2015: 39160000-1 Шкільні меблі (021: 2015: 39162100-6 Навчальне обладнання)

    Ім'я:
    Борсюк Анжела
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935272133 ЄДРПОУ:
    41083041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:32 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    642 133,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007922-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект обладнання та засобів навчання НУШ

    Ім'я:
    Гоцалюк Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456951580 Факс:
    +380456951548
    ЄДРПОУ:
    43956533
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:14 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    358 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro