Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39162000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-009653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчальне обладнання для кабінетів Заболоттівського ліцею
Оголошено1 вер. 16:15
Прийом пропозицій1 вер. 16:15 – 17 вер. 10:06 -
ID: UA-2026-09-01-006667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти засобів навчання та обладнання для оснащення кабінетів географії, математики, фізики код згідно ДК «Єдиний закупівельний словник» 021: 2015: 39160000-1 Шкільні меблі (021: 2015: 39162100-6 Навчальне обладнання)
Оголошено1 вер. 14:50
Прийом пропозицій1 вер. 14:50 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчальне обладнання та приладдя для оснащення лабораторії біології,кабінету математики та кабінету географії ДК 021:2015 39162100-6 — Навчальне обладнання
Оголошено1 вер. 13:56
Прийом пропозицій1 вер. 13:56 – 17 вер. 13:39 -
ID: UA-2026-09-01-001654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021: 2015 - 39162100-6 Навчальне обладнання (Цифрові вимірювальні комп’ютерні комплекси для сучасного освітнього простору в Комунальному закладі «Ліцей «Лідер» Кропивницької міської ради»)
Оголошено1 вер. 10:24
Прийом пропозицій1 вер. 10:24 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ
Оголошено31 серп. 23:27
Прийом пропозицій31 серп. 23:27 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-013154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШкільні меблі
Оголошено31 серп. 21:01
Прийом пропозицій31 серп. 21:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для осередку Захист України
Оголошено31 серп. 18:45
Прийом пропозицій31 серп. 18:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти навчальних засобів та обладнання для оснащення кабінетів біології, хімії, географії та кабінету STEAM НУШ для КЗ «Ліцей № 2 селища Стрижавка Вінницького району Вінницької області»
Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 : 39160000-1 Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів фізики для реалізації публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2026 році) (Деталізований код ДК 021:2015: 39162100-6 –
навчальне обладнання) Оголошено31 серп. 17:43
Прийом пропозицій31 серп. 17:43 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби навчання та обладнання для кабінету фізики , за ЄЗС ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Оголошено31 серп. 17:17
Прийом пропозицій31 серп. 17:17 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби навчання та обладнання для навчального кабінету хімії код за ДК 021:2015 39160000-1 Шкільні меблі (39162100-6 Навчальне обладнання)
Оголошено31 серп. 17:15
Прийом пропозицій31 серп. 17:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби навчання та обладнання, меблі для кабінетів фізики та хімії. За кодом ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі (39162100-6 Навчальне обладнання)
Оголошено31 серп. 16:59
Прийом пропозицій31 серп. 16:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби навчання і обладнання для кабінету Математики, Біології, Географії, Фізики, Хімії, та STEM-лабораторії
Ім'я:Козійчук Марина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967525775 Факс:+380384290296Веб сайт: ЄДРПОУ:21340154Оголошено31 серп. 16:47
Прийом пропозицій31 серп. 16:47 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-010613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект обладнання та засобів навчання для кабінету біології; Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики №1; Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики №2
Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-010269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету природничої галузі (кабінет хімії)
Ім'я:Шульга АльонаE-mail: [email protected] Телефон: +380535421603, +380991599177 Веб сайт: ЄДРПОУ:40212371Оголошено31 серп. 16:38
Прийом пропозицій31 серп. 16:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби навчання та обладнання для створення сучасного освітнього простору (комплексне оновлення освітніх просторів закладів освіти)
Оголошено31 серп. 16:25
Прийом пропозицій31 серп. 16:25 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для лабораторій в гімназіях
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШкільні меблі код ДК 021:2015: 39160000-1 (Комплект навчального обладнання для кабінету фізики; Комплект навчального обладнання для кабінету біології; Комплект навчального обладнання для кабінету хімії; Комплект навчального обладнання для STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання)
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету математики
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення