Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39157000-7»

  • ID: UA-2026-08-28-010447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини меблів (щит меблевий для парти та комплект спинка та сидіння для стільця)

    Ім'я:
    Уляна Маховська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974419468 Веб сайт:
    https://radehiv.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    43081140
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:27

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:27 – 6 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    192 416,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001746-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів

    Ім'я:
    Іван Кузбит
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322337061 ЄДРПОУ:
    08563932
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 523,97 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів

    Ім'я:
    Ольга Василівна Паламарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380525221638 ЄДРПОУ:
    23232546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    74 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Заглушка прямокутна, чорна, 20х40 (уп. 4 шт.) – 39157000-7)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 733,15 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007308-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів

    Ім'я:
    Дмитрух Ірина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322374669 Факс:
    +380322374669
    ЄДРПОУ:
    20834374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 559,54 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-013520-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кромка ABS Uni Білий платиновий 77039 22x0.4 (300м.) Rehau; ЛДСП 8681 SM Hiмфеа Альба 16x2800x2070мм СВІСС КРОНО (5,796м2)

    Ім'я:
    Володимир Волошин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664514201 ЄДРПОУ:
    08733788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 544,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-012048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 293,25 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-008449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ролик меблевий, гумовий з площадкою, д=50мм (ан.40513294) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")

    Ім'я:
    Бєлосевич Олег Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    161,86 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-010960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів - направляючі телескопічні H=42mm L=400mm

    Ім'я:
    Юлія Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050506 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 989,76 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-006853-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Меблі і фурнітура (39150000-8 Меблі та приспособи різні)

    Ім'я:
    Аліна Корзун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
    42789136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 270,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-005627-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    каркас ламельний

    Ім'я:
    Дякова Надія Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678852127 ЄДРПОУ:
    43910888
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-012713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кришки парт

    Ім'я:
    Липко Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382647060 Факс:
    +380382647713
    ЄДРПОУ:
    22772306
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 760,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-009974-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Ручка кнопка AL хром, труба металева хром д. 25 мм, фланець д. 25 мм, ніжка з цвяхом подвійна чорна – 39157000-7)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт:
    https://nupp.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 252,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-006655-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Заготовки ДСП ламінованого, ДВП ламіноване, стільниця за кодом ДК:021:2015: 39150000-8 «Меблі та приспособи різні»

    Ім'я:
    Нечипор Олександр Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:
    +380382618395
    ЄДРПОУ:
    23312469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 580,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-004338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплектуючі для стелажів (39150000-8 - Меблі та приспособи різні)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 12:19

    Прийом пропозицій
    17 лип. 00:00 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    303 244,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-006373-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект на роликах AL 68

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 320,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-005955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стільниця парти

    Ім'я:
    Інна Цимбалюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799533 ЄДРПОУ:
    25318619
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 720,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-004558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини меблів

    Ім'я:
    ХОМУТЯНСЬКА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967349961 ЄДРПОУ:
    44344786
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-04-000297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стільниці вологостійкі

    Ім'я:
    Черевко Дарія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508229589 ЄДРПОУ:
    21733333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 905,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 51 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro