Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39156000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-008963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеблі для кімнат очікування і приймалень для об’єкту: “Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області”
Оголошено1 вер. 15:47
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-011268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи6 шт. стільців лікаря Ст-1 (колір синій) та 1 шт. стілець маніпуляційний загального призначення Ст-12 (м’який елемент, блакитний)
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість37 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка з регулюємим підголівником типу КРП
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для кімнат очікування
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість18 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМеблі для кімнат очікування і приймалень для об’єкту: “Нове будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття по вул. ** в м. Шептицький Львівської області”
Оголошено19 серп. 10:50
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість351 698,52 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-002542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість15 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі (пенали, стелажі)
Очікувана вартість22 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі і фурнітура (39150000-8 Меблі та приспособи різні)
Очікувана вартість55 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі за кодом ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Очікувана вартість76 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 39150000-8 - Меблі та приспособи різні (39156000-0: Меблі для кімнат очікування і приймалень) Дивани
Очікувана вартість46 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКушетка типу КФП
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість9 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван Асті індивідуальний
Ім'я:Олександр ПархоменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Очікувана вартість53 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39150000-8 — Меблі та приспособи різні (Диван на ніжках зі спинкою без підлокітників)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено20 лип. 14:37
Прийом пропозицій20 лип. 14:37 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість118 980,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-001708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі та приспособи різні (стійка адміністратора для Сторожинецького управління Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-012264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван подвійний для очікування, напільна вішалка код ДК 021:2015:39150000-8 - Меблі та приспособи різні
Ім'я:Татьяна РізунE-mail: [email protected] Телефон: +380532689069, +380509873050 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999684Очікувана вартість30 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-012787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для конференц-залу: конференц-стіл - 39153000-9; стіл письмовий - 39151000-5; тумба - 39151000-5; журнальний стіл великий - 39156000-0; журнальний стіл малий - 39156000-0; скляні полиці - 39152000-2
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено18 черв. 16:48
Прийом пропозицій18 черв. 16:48 – 26 черв. 11:00Очікувана вартість1 495 647,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-003080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для кімнат очікувань та приймалень
Ім'я:Ткаченко Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674913818 Веб сайт: ЄДРПОУ:04359488Очікувана вартість8 232,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі (тумба) для закладу освіти (код ДК 021:2015: 39150000-8: Меблі та приспособи різні)
Очікувана вартість9 383,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-002372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Меблі та приспособи різні»
Очікувана вартість1 944,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-005937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван офісний для зон очікування
Ім'я:Хромова ОльгаE-mail: [email protected] Телефон: +380445302014 Факс:+380445300642ЄДРПОУ:22871936Очікувана вартість68 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro