Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39155000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено28 серп. 15:08
Прийом пропозицій28 серп. 15:08 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-04-009877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 39150000-8 меблі та приспособи різні (Лавка-диван)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБібліотечні меблі
Оголошено29 лип. 14:16
Прийом пропозицій29 лип. 14:16 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість318 595,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-006258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі бібліотечні
Очікувана вартість68 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-003479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання стелажів
Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-003890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж для книг
Очікувана вартість11 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-007922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоличний роздільник, Т-подібний,пластиковий.
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-012139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання товару
Очікувана вартість10 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-002663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБібліотечне обладнання(поличний роздільник ,Т-подібний,пластиковий)
Очікувана вартість9 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-009113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБібліотечні меблі
Очікувана вартість97 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-008261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл кафедра 1500х1200х1000 мм, столи 580х580х750 мм
Очікувана вартість61 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-002510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для бібліотечної зали (стійки для книг, шафа книжкова)
Ім'я:Ревенок Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:+380544962569ЄДРПОУ:22983575Очікувана вартість13 895,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-005894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання стелажів та столів
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-000701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоличка "Літери" з підсвіткою
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-017116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенди з полицями
Очікувана вартість19 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-017257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання товару
Очікувана вартість55 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-015782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання настінного стелажу для бібліотеки
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-014168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для навчальних кабінетів (Шафа книжкова напівзакрита 4-дверна (глибина 380 мм;Шафа книжкова відкрита (глибина 380 мм;Вішалка двобічна на металокаркасі на 22 гачка)
Очікувана вартість18 057,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-007942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибібліотечні меблі ( ДК 021:2015-39155000-3)
Очікувана вартість25 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-004924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект бібліотечних меблів для читачів та відвідувачів для бібліотеки – філії № 22 КУ «ЦБС для дітей»
Оголошено5 лист. 2025 11:24
Прийом пропозицій5 лист. 2025 11:24 – 13 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість120 000,00 грн
з ПДВЗавершена