Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39154100-7»
-
ID: UA-2026-08-28-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено28 серп. 15:08
Прийом пропозицій28 серп. 15:08 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд "Герої не вмирають", комплект інформаційних стендів, табличка "Графік роботи"
Очікувана вартість22 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі різні (підлогові стійки для буклетів для 4-х відокремлених підрозділів Чернівецького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні стенди
Оголошено24 серп. 12:31
Прийом пропозицій24 серп. 12:31 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість129 600,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд фігурний
Очікувана вартість3 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер
Очікувана вартість4 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенди вшанування полеглих Захисників
Очікувана вартість7 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі (пенал відкритий, стелаж кутовий, буклетниця)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для створення спеціального відкритого простору (Ветеран Хаб)
Оголошено17 серп. 15:30
Прийом пропозицій17 серп. 15:30 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість79 925,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-006133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд з охорони праці
Ім'я:Словиковська Руслана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986257924 ЄДРПОУ:41844625Очікувана вартість2 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення інформаційної продукції "Інформаційний стенд "Володарська селищна територіальна громада"
Очікувана вартість16 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд-панель "Алея Надія" зі стійками
Очікувана вартість7 443,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві каркаси для розміщення інформації про загиблих героїв Ірпеня
Очікувана вартість77 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний стенд (павук)
Ім'я:Вербенко Юлія ВладленівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444561599,380503861755 ЄДРПОУ:19137032Очікувана вартість4 203,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд на 3 полиці 1000х500х850h
Очікувана вартість4 848,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтенди, стелажі
Оголошено30 лип. 20:00
Прийом пропозицій30 лип. 20:00 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість241 935,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСТЕНДИ ДЛЯ АЛЕЇ СЛАВИ В ЗБОРІ
Очікувана вартість84 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд (ДК 021:2015:39154100-7- Виставкові стенди)
Очікувана вартість27 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенди (код ДК 021:2015: 39154100-7 Виставкові стенди)
Очікувана вартість54 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для створення спеціального відкритого простору (Ветеран Хаб)
Ім'я:Щирба Христина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено22 лип. 17:32
Прийом пропозицій22 лип. 17:32 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість73 075,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась