Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39154000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено28 серп. 15:08
Прийом пропозицій28 серп. 15:08 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиставковий стенд
Очікувана вартість1 119,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд "Герої не вмирають", комплект інформаційних стендів, табличка "Графік роботи"
Очікувана вартість22 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі різні (підлогові стійки для буклетів для 4-х відокремлених підрозділів Чернівецького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні стенди
Оголошено24 серп. 12:31
Прийом пропозицій24 серп. 12:31 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість129 600,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд фігурний
Очікувана вартість3 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиставкове обладнання (вітрина 2580х2400х500, вітрина 1200х1000х450, вітрина 2000х1000х450, вітрина 1500х1100х140, подіум 2350х120х300, вітрина 3300х2100х360, вітрина 1125х1000х360, вітрина 600х2100х450)
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер
Очікувана вартість4 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенди вшанування полеглих Захисників
Очікувана вартість7 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі (пенал відкритий, стелаж кутовий, буклетниця)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для створення спеціального відкритого простору (Ветеран Хаб)
Оголошено17 серп. 15:30
Прийом пропозицій17 серп. 15:30 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість79 925,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиставкове обладнання за кодом ДК 021:2015: 39154000-6 «Виставкове обладнання»
Очікувана вартість76 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд з охорони праці
Ім'я:Словиковська Руслана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986257924 ЄДРПОУ:41844625Очікувана вартість2 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиставкове обладнання (стенд з композиту) ДК 021:2015:39154000-6 Виставкове обладнання
Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення інформаційної продукції "Інформаційний стенд "Володарська селищна територіальна громада"
Очікувана вартість16 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд-панель "Алея Надія" зі стійками
Очікувана вартість7 443,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенд на композиті розміром 149*99см з металевою рамкою
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталеві каркаси для розміщення інформації про загиблих героїв Ірпеня
Очікувана вартість77 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для поліграфічної продукції
Очікувана вартість4 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний стенд (павук)
Ім'я:Вербенко Юлія ВладленівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444561599,380503861755 ЄДРПОУ:19137032Очікувана вартість4 203,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro