Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39151300-8»
-
ID: UA-2026-08-31-013254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодульні меблі для облаштування робочих місць
Оголошено31 серп. 21:40
Прийом пропозицій31 серп. 21:40 – 16 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено28 серп. 15:08
Прийом пропозицій28 серп. 15:08 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-002743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39150000- 8 «Меблі та приспособи різні» (Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників ; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників;
Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників ; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Етажерка; Етажерка; Стелаж дитячий; Шафа книжкова напівзакрита 2-х дверна; Шафа для інвентаря; Шафа для інвентаря; Гладильний стіл; Стелаж для іграшок з кутовим елементом; Тумба під мийку; Сушка підвісна.) Оголошено21 серп. 10:40
Прийом пропозицій21 серп. 10:40 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість426 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі і фурнітура (39150000-8 Меблі та приспособи різні)
Очікувана вартість55 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи металеві в асортименті
Оголошено10 серп. 12:44
Прийом пропозицій10 серп. 12:44 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість285 920,94 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-09-000218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорпусна мебель за ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Очікувана вартість64 858,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стінка з пластиковими лотками універсальна - ДК 021:2015 код 39151300-8 Модульні меблі, стінка під лотки з комплектом лотків - ДК 021:2015 код 39151300-8 Модульні меблі)
Очікувана вартість55 242,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи одягові металеві
Ім'я:Ворожбітова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536758731 ЄДРПОУ:31700972Оголошено3 серп. 14:09
Прийом пропозицій3 серп. 14:09 – 11 серп. 15:00Очікувана вартість119 440,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-004496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект меблів для кабінету біології
Очікувана вартість81 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодульні меблі
Очікувана вартість86 771,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКорпусні меблі
Оголошено16 лип. 14:26
Прийом пропозицій16 лип. 14:26 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість422 993,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-010544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Ширма для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39150000- 8 «Меблі та приспособи різні» (Вішалка для рушників. Стелаж. Стелаж. Стелаж для посібників та спортивного інвентарю. Шафа для інструментів. Шафа для інвентаря. Гладильний стіл. Стелаж ігровий. Тумба під мийку. Сушка підвісна.)
Оголошено1 лип. 15:06
Прийом пропозицій1 лип. 15:06 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість457 332,50 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-30-012499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи металеві в асортименті
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 черв. 16:20
Прийом пропозицій30 черв. 16:20 – 13 лип. 10:00Очікувана вартість294 625,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-008755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа модульна
Очікувана вартість24 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (модульна тумба зі стільницею під осмос (39151300-8 - Модульні меблі))
Оголошено23 черв. 15:41
Прийом пропозицій23 черв. 15:41 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість71 880,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-006400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумба
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 39151300-8 - Модульні меблі
Ім'я:МЛИНЕЦЬКА РоксоланаE-mail: [email protected] Телефон: +380684388245 Веб сайт: ЄДРПОУ:25449161Очікувана вартість97 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-006949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39151300-8 Модульні меблі
Очікувана вартість52 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі та приспособи з нержавіючої сталі різні
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 черв. 08:50
Прийом пропозицій10 черв. 08:50 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість140 366,67 грн
без ПДВЗавершена