Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39151200-7»
-
ID: UA-2026-08-27-012658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстак СКІФ 2503 PRO серія або еквівалент
Оголошено27 серп. 18:44
Прийом пропозицій2 вер. 20:00 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-05-004205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстак
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля меблів для майстерні
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганайзер, за ДК 021:2015-39150000-8 Меблі та приспособи різні
Оголошено4 серп. 15:26
Прийом пропозицій4 серп. 15:26 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 905,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-008103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПересувний верстак (мобільний стіл)
Оголошено4 серп. 14:44
Прийом пропозицій4 серп. 14:44 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість174 533,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВерстак важкої серії, за ДК 021:2015-39150000-8 Меблі та приспособи різні
Оголошено31 лип. 13:42
Прийом пропозицій31 лип. 13:42 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 979,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗварювальний стіл (верстак)
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено30 лип. 09:56
Прийом пропозицій5 серп. 19:00 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість85 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39150000-8 Меблі та приспособи різні
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість77 331,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39150000-8 по ДК 021:2015 – Меблі та приспособи різні (Обладнання для майстерень). РПЗ 9.53
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено30 черв. 09:52
Прийом пропозицій30 черв. 09:52 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість218 506,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-005160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39150000-8 по ДК 021:2015 – Меблі та приспособи різні (Обладнання для майстерень). РПЗ 9.53.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 квіт. 11:33
Прийом пропозицій23 квіт. 11:33 – 1 трав. 10:00Очікувана вартість218 506,86 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-011173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі металеві та верстаки в асортименті
Ім'я:Головатюк Віта ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено20 квіт. 16:27
Прийом пропозицій20 квіт. 16:27 – 28 квіт. 15:00Очікувана вартість379 963,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-18-000497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстак столярний Black&Decker WM301 (39151200-7 Верстаки)
Очікувана вартість6 073,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-011160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстак столярний
Очікувана вартість92 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-012041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстак для ГДЗС
Очікувана вартість20 124,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-004425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання верстаків металевих слюсарних з перфопанелями
Очікувана вартість87 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-013907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі та приспособи різні
Оголошено24 бер. 16:42
Прийом пропозицій24 бер. 16:42 – 6 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість111 054,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-001228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеталевий верстак
Очікувана вартість15 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-007982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі металеві та верстаки в асортименті
Ім'я:Головатюк Віта ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лют. 14:20
Прийом пропозицій27 лют. 14:20 – 8 бер. 16:00Очікувана вартість331 518,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-23-002953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи, верстаки та інше
Оголошено23 січ. 10:19
Прийом пропозицій23 січ. 10:19 – 2 лют. 10:00Очікувана вартість693 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-24-003258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВерстак 21 Ф уп.
Очікувана вартість89 415,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro