Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39151100-6»
-
ID: UA-2026-09-01-003616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтелажі
Оголошено1 вер. 11:49
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено28 серп. 15:08
Прийом пропозицій28 серп. 15:08 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа металева розбірна на 5 полиць 900 мм (графіт), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39150000-8 - Меблі та приспособи різні
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж
Очікувана вартість7 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий 1800х810х410 мм
Очікувана вартість9 198,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідлогові стійки 6- рівневі стелажі
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39151100-6 Стелажі (стелаж виробничий, стелаж для сушки)
Очікувана вартість66 696,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі (Стелаж виробничий 1300*700*1800)
Ім'я:Тетяна Олександрівна ЗубковаE-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:23545558Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелажна система сумісна із виробником «IMBO»
Оголошено22 серп. 11:42
Прийом пропозицій22 серп. 11:42 – 30 серп. 10:00Очікувана вартість1 275 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-002743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39150000- 8 «Меблі та приспособи різні» (Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників ; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників;
Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників ; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Вішалка для рушників; Етажерка; Етажерка; Стелаж дитячий; Шафа книжкова напівзакрита 2-х дверна; Шафа для інвентаря; Шафа для інвентаря; Гладильний стіл; Стелаж для іграшок з кутовим елементом; Тумба під мийку; Сушка підвісна.) Оголошено21 серп. 10:40
Прийом пропозицій21 серп. 10:40 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість426 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий оцинкований "Титан" 2 160*1 400*500мм, 5 полиць (і), ДСП
Очікувана вартість12 144,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж "Піраміда"
Очікувана вартість3 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі кохонні
Очікувана вартість36 930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий фарбований
Очікувана вартість6 084,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект стелажів для зберігання автомобільного майна, за ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Оголошено18 серп. 10:54
Прийом пропозицій18 серп. 10:54 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 433,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-000482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі (пенал відкритий, стелаж кутовий, буклетниця)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтелажі поличкові
Оголошено17 серп. 11:09
Прийом пропозицій21 серп. 00:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість614 784,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-011877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі (пенали, стелажі)
Очікувана вартість22 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі
Очікувана вартість17 099,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий оцинкований "Бюджет"
Ім'я:Калюжний Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380974478267 Факс:+380617075335ЄДРПОУ:26181973Очікувана вартість6 570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro