Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39151000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-012036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі різні
Оголошено2 вер. 16:26
Прийом пропозицій2 вер. 16:26 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі в кабінет фізики ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету фізики двомісний, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний для навчального кабінету фізики, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя,
ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні) Оголошено1 вер. 16:06
Прийом пропозицій1 вер. 16:06 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтелажі
Оголошено1 вер. 11:49
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-013254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодульні меблі для облаштування робочих місць
Оголошено31 серп. 21:40
Прийом пропозицій31 серп. 21:40 – 16 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (Гардероб з шафами для документів)
Оголошено31 серп. 14:12
Прийом пропозицій31 серп. 14:12 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-28-010707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект аудиторний (стіл + 2 стільця) ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні
Оголошено28 серп. 16:47
Прийом пропозицій28 серп. 16:47 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39150000-8 Меблі та приспособи різні (39151100-6 — Стелажі, 39151300-8 — Модульні меблі, 39152000-2 — Пересувні книжкові полиці, 39154100-7 — Виставкові стенди, 39155000-3 — Бібліотечні меблі, 39155100-4 — Бібліотечне обладнання)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено28 серп. 15:08
Прийом пропозицій28 серп. 15:08 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВерстак СКІФ 2503 PRO серія або еквівалент
Оголошено27 серп. 18:44
Прийом пропозицій2 вер. 20:00 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-012561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема MODUL Л-04-003 НМс або еквівалент
Оголошено27 серп. 18:20
Прийом пропозицій2 вер. 20:00 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-009212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСповивальний столик настінний горизонтальний - 39151000-5
Оголошено27 серп. 15:17
Прийом пропозицій27 серп. 15:17 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі в кабінет біології ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні (Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету з біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл демонстраційний вчителя для навчального кабінету біології, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 1, ДК
021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Мобільний стіл вчителя, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа секційна № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для одягу, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стілець лабораторний для учня/ вчителя/ лаборанта, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні) Оголошено27 серп. 11:55
Прийом пропозицій27 серп. 11:55 – 4 вер. 23:59 -
ID: UA-2026-08-27-001353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі різні (Крісло № 1, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Шафа для документів, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Стіл письмовий кутовий, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні; Крісло № 2, ДК 021:2015 - 39151000-5 Меблі різні)
Оголошено27 серп. 09:49
Прийом пропозицій27 серп. 09:49 – 4 вер. 23:59 -
ID: UA-2026-08-26-012395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 39150000-8 Меблі та приспособи різні.
Оголошено26 серп. 17:12
Прийом пропозицій26 серп. 17:12 – 4 вер. 16:50 -
ID: UA-2026-09-02-005172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитумби
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі
Очікувана вартість30 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідлогові стійки 6- рівневі стелажі
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі різні
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39151100-6 Стелажі (стелаж виробничий, стелаж для сушки)
Очікувана вартість66 696,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозсувна ширма за кодом ДК 021:2015 – 39150000-8 «Меблі та приспособи різні»
Очікувана вартість75 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі
Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro