Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39143210-1»
-
ID: UA-2026-08-20-009145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39140000-5 Меблі для дому Шафа кухонна, столи (Східне ТУОМ)
Оголошено20 серп. 15:00
Прийом пропозицій20 серп. 15:00 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-009529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумба, стіл, шафа
Очікувана вартість303 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли на металевому каркасі
Ім'я:Анциферова Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322759436 ЄДРПОУ:23887129Очікувана вартість94 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі для їдальні
Ім'я:Масловська Світлана ТарасівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380372534057 ЄДРПОУ:21431329Очікувана вартість76 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39143210-1 Столи для їдальні
Очікувана вартість40 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл-стійка для їдальні
Ім'я:Вікторія БатюкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380372550374 Веб сайт: ЄДРПОУ:21431218Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект меблів для їдальні: стіл Скорпіонс - 6 стільців Нікі
Очікувана вартість32 244,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39140000-5 Меблі для дому (Стіл учнівський високий для шкільної їдальні)
Очікувана вартість40 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для їдальні
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість6 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли та стільці для їдальні
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли для їдальні
Очікувана вартість37 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Оголошено10 серп. 16:23
Прийом пропозицій10 серп. 16:23 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість368 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-009873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТумба, стіл, шафа
Оголошено7 серп. 15:37
Прийом пропозицій7 серп. 15:37 – 15 серп. 07:00Очікувана вартість303 550,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-003831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли для їдальні
Очікувана вартість57 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтіл для їдальні
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Оголошено4 серп. 15:23
Прийом пропозицій4 серп. 15:23 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 760,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-006507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли для їдальні чотиримісні
Очікувана вартість98 982,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли для їдальні (стіл та лавка для їдальні)
Очікувана вартість86 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39140000-5 Меблі для дому (39143210-1 Стіл для їдальні 6-місний)
Очікувана вартість45 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл Лак (дуб крафт Золотий) з планочками
Очікувана вартість39 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафи та тумба
Очікувана вартість52 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro