Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39143200-8»
-
ID: UA-2026-08-20-009145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39140000-5 Меблі для дому Шафа кухонна, столи (Східне ТУОМ)
Оголошено20 серп. 15:00
Прийом пропозицій20 серп. 15:00 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-009375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для шкільної їдальні (комплект: стіл (1шт) + лава (2шт))
Очікувана вартість98 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумба, стіл, шафа
Очікувана вартість303 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли на металевому каркасі
Ім'я:Анциферова Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322759436 ЄДРПОУ:23887129Очікувана вартість94 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCтільці для додаткової обідньої зали харчоблоку
Очікувана вартість31 278,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для їдальні
Очікувана вартість54 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для їдальні: стіл Прага+6 стільців Velas
Ім'я:Анастасія ДроздовичE-mail: [email protected] Телефон: +380685030816 Веб сайт: ЄДРПОУ:04395403Очікувана вартість76 224,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли і лави для їдальні
Очікувана вартість50 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для їдальні: стіл та дві лавки
Очікувана вартість29 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти меблів
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі для їдальні
Ім'я:Масловська Світлана ТарасівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380372534057 ЄДРПОУ:21431329Очікувана вартість76 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39143210-1 Столи для їдальні
Очікувана вартість40 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКухонні меблі, 3 лоти: лот 1 - модульна кухня - 39141400-6; лот 2 - кава-стійка, стільці кухонні - 39141000-2; лот 3 - стіл обідній, стільці - 39143200-8
Ім'я:Катерина СпівакE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380503134594 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено20 серп. 17:47
Прийом пропозицій20 серп. 17:47 – 31 серп. 11:00Очікувана вартість313 500,83 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-002975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл-стійка для їдальні
Ім'я:Вікторія БатюкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380372550374 Веб сайт: ЄДРПОУ:21431218Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(ДК 021:2015- 39143200-8) Комплект: стіл 6-місний регульований, № 4-6, з покриттям HPL та лава без спинки 3-місна, регульована,№ 4-6 (комплект складається з столу та двох лав) для Попельнастівського ліцею
Очікувана вартість79 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для їдальні
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект меблів для їдальні (стіл з лавами), стіл з табуретами
Очікувана вартість36 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект меблів для їдальні: стіл Скорпіонс - 6 стільців Нікі
Очікувана вартість32 244,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для їдальніі (ДК 021:2015 - 39143200-8) Стіл для їдалень з розкладними лавами 1200x1650x700, стол ети я пластик
Очікувана вартість89 408,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39140000-5 – Меблі для дому (Стілець барний. Стіл обідній. Стіл обідній. Стілець. Стілець. Стілець. Стілець.)
Оголошено19 серп. 13:49
Прийом пропозицій19 серп. 13:49 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість299 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто