Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39143112-4»
-
ID: UA-2026-08-31-005278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко Монтессорі, ліжко 4-х ярусне пенал, матраци ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому (ДК 021:2015:39143116-2 - Дитячі ліжка, ДК 021:2015:39143112-4 - Матраци
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено31 серп. 13:36
Прийом пропозицій31 серп. 13:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци
Очікувана вартість27 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци (ДК 021:2015 39140000-5 "Меблі для дому")
Очікувана вартість53 310,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрас ортопедичний
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраси дитячі
Очікувана вартість23 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для спального приміщення
Оголошено25 серп. 11:07
Прийом пропозицій25 серп. 11:07 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість109 256,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-003561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци "Руллє" екстра кокос
Очікувана вартість22 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац розміром Д-2000*В-100*Ш-800мм, Ліжко біле розміром Д-2235*В-865*Ш-940мм (код 021:2015 39140000-5 — Меблі для дому)
Очікувана вартість37 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац Pulson plus 2in1 grande cocos 80/190, матрац Pulson plus 2in1 grande cocos 80/200
Очікувана вартість61 682,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39140000-5 Меблі для дому (матраци в асортименті)
Очікувана вартість60 149,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац НОВА 80*190
Ім'я:Тимошик Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414346204 ЄДРПОУ:08563398Очікувана вартість25 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСповивальний матрацик
Очікувана вартість2 949,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац ватний
Очікувана вартість44 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматрац дитячий
Очікувана вартість1 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжка двоярусні та матраци
Оголошено12 серп. 12:56
Прийом пропозицій12 серп. 12:56 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 459 111,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-002813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект меблів для функціонування КУ «Чернівецький обласний центр підготовки громадян до національного спротиву»
Оголошено11 серп. 10:48
Прийом пропозицій11 серп. 10:48 – 19 серп. 10:49Очікувана вартість403 591,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-000143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для дому
Очікувана вартість106 651,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-011390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац дитячий ортопедичний, 60x140 см.
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко Монтессорі, ліжко 4-х ярусне пенал, матраци ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому (ДК 021:2015:39143116-2 - Дитячі ліжка, ДК 021:2015:39143112-4 - Матраци
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено23 лип. 15:14
Прийом пропозицій23 лип. 15:14 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість270 498,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась