Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39143100-7»
-
ID: UA-2026-08-31-005278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко Монтессорі, ліжко 4-х ярусне пенал, матраци ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому (ДК 021:2015:39143116-2 - Дитячі ліжка, ДК 021:2015:39143112-4 - Матраци
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено31 серп. 13:36
Прийом пропозицій31 серп. 13:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВбудована шафа
Оголошено26 серп. 20:26
Прийом пропозицій26 серп. 20:26 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци
Очікувана вартість27 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа-пенал 1660х575х350мм
Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлейонка
Очікувана вартість3 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци (ДК 021:2015 39140000-5 "Меблі для дому")
Очікувана вартість53 310,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрас ортопедичний
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39143115-5 — Клейонки ( Клейонка на стіл)
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлейонки на стіл в рулоні.
Очікувана вартість2 987,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлейонка
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання господарчих товарів.
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлейонка Всі дома декорама, 39143115-5 Клейонки
Очікувана вартість1 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39143115-5 Клейонки
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраси дитячі
Очікувана вартість23 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для спального приміщення
Оголошено25 серп. 11:07
Прийом пропозицій25 серп. 11:07 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість109 256,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39143121-0 Гардеробні шафи (шафа Solo)
Ім'я:Михайлова Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975488062 ЄДРПОУ:44146863Очікувана вартість8 659,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатраци "Руллє" екстра кокос
Очікувана вартість22 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіжка Дакота 090
Очікувана вартість15 272,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлейонка рулон 1,4*20м
Ім'я:Людмила СівачE-mail: [email protected] Телефон: +380978545797, +380982331540 Веб сайт: ЄДРПОУ:22558837Очікувана вартість4 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатрац розміром Д-2000*В-100*Ш-800мм, Ліжко біле розміром Д-2235*В-865*Ш-940мм (код 021:2015 39140000-5 — Меблі для дому)
Очікувана вартість37 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro