Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39142000-9»
-
ID: UA-2026-08-20-009145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39140000-5 Меблі для дому Шафа кухонна, столи (Східне ТУОМ)
Оголошено20 серп. 15:00
Прийом пропозицій20 серп. 15:00 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-24-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі в асортименті
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 серп. 10:03
Прийом пропозицій24 серп. 10:03 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість416 506,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-012108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиК-т меблів з штучного ротангу СКАРЛЕТТ(стіл 140*80*67 см+кутовий диван,подушки) графіт
Очікувана вартість29 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛавка садова
Очікувана вартість80 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилавка паркова
Очікувана вартість65 394,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтіл розкладний білий
Оголошено23 лип. 14:20
Прийом пропозицій29 лип. 14:08 – 1 серп. 14:08Очікувана вартість61 660,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-007249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло шезлонг 150 кг Homart ZGC-002 посилений + підстаканник, Стіл розкладний садовий для пікніку 180 см Homart F-180 білий, Стілець садовий Homart FC-151 білий (39140000-5 Меблі для дому)
Ім'я:Діна ЛегенькаE-mail: [email protected] Телефон: +380687127118, +380972389195 ЄДРПОУ:38543647Очікувана вартість10 342,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39142000-9 Садові меблі
Очікувана вартість29 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуличні декоративні квітники та вазони, конструкції для клумб, декоративні урни для сміття, лавочки садові, декоративні кришки для стовпчиків
Ім'я:Репік Олеся СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563233344 Факс:+380536233344Веб сайт: ЄДРПОУ:04057534Очікувана вартість84 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадові меблі (Лавка садово-паркова без спинки) (код ДК021:2015:39140000-5 - Меблі для дому, 39142000-9 - Садові меблі)
Ім'я:Ярмак Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 Факс:+380434322485Веб сайт: ЄДРПОУ:04326224Очікувана вартість7 818,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товарів за ДК 021:2015: 39142000-9– Садові меблі
Очікувана вартість23 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання парасольки
Очікувана вартість2 535,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-002175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова парасоля Favora VERONA 300x300 см, сіра Основа для садової парасолі Garden Line 100x100 см
Очікувана вартість71 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39142000-9 - Садові меблі (лавка садова кована)
Оголошено30 черв. 12:42
Прийом пропозицій30 черв. 12:42 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-010895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадові меблі (Лавка садово-паркова без спинки) (код ДК021:2015:39140000-5 - Меблі для дому, 39142000-9 - Садові меблі)
Ім'я:Ярмак Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 Факс:+380434322485Веб сайт: ЄДРПОУ:04326224Очікувана вартість7 698,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-008700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадові меблі (крісло складане)
Очікувана вартість1 950,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект садових меблів (код ДК 021:2015 –39140000-5 - Меблі для дому)
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-014049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39140000-5 – Меблі для дому (Комплект садових меблів Kontrast Boston Grey-6 (стілець – 6 шт, стіл – 1 шт, парасолька – 1 шт) – 39142000-9)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість41 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-012102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадові меблі (Лавка садово-паркова без спинки) (код ДК021:2015:39140000-5 - Меблі для дому, 39142000-9 - Садові меблі)
Ім'я:Ярмак Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 Факс:+380434322485Веб сайт: ЄДРПОУ:04326224Очікувана вартість15 396,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro