Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39141300-5»

  • ID: UA-2026-08-31-009529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тумба, стіл, шафа

    Ім'я:
    Лень Ольга Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    303 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-009873-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тумба, стіл, шафа

    Ім'я:
    Зарицька Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 15:37

    Прийом пропозицій
    7 серп. 15:37 – 15 серп. 07:00
    Очікувана вартість

    303 550,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-000181-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухня " Грета" 2,80 м

    Ім'я:
    Наталія Реблян
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664342870 ЄДРПОУ:
    43964081
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-008664-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект кухонних меблів (Код ДК 021-2015: 39141300-5 Кухонні гарнітури)

    Ім'я:
    Наталія Гребенюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445300641 ЄДРПОУ:
    22906505
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 880,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-009721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тумби кухонні

    Ім'я:
    Зарицька Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    127 850,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-007797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухоний гарнітур

    Ім'я:
    Мисліборська Олена ДмитріЇвна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:
    39817752
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-003835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухня МІЗАН Аніта 2000*600*850 мм дубсамоа/бетон темний; Шафа купе Гарант 1500*600*2200 П-02/073 сірий графіт; ЛІЖКО ELYSIUM Прадо лайт 1000*800*20 мм

    Ім'я:
    Анатолій Борисович Кашубський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931372055 Веб сайт:
    http://ssu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20000025
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 894,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-003176-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39140000-5 Меблі для дому

    Ім'я:
    Анна Іскяндарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675503677 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 11:01

    Прийом пропозицій
    30 черв. 11:01 – 8 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    62 722,80 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-001157-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний гарнітур з мийками

    Ім'я:
    Олена Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667088018 Веб сайт:
    https://osvitaternivka.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    23068809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 820,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-007374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тумби кухонні

    Ім'я:
    Зарицька Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 13:56

    Прийом пропозицій
    22 черв. 13:56 – 30 черв. 07:00
    Очікувана вартість

    127 850,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-22-000693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39140000-5 Меблі для дому

    Ім'я:
    Анна Іскяндарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675503677 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 09:23

    Прийом пропозицій
    22 черв. 09:23 – 30 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    62 722,80 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-12-010412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39140000-5 Меблі для дому (Стіл кутовий розкладний-2, Кухня Інтекс 1,2 м, Стільниця в розмір 28*600*12044 мм)

    Ім'я:
    Леся Баранська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688535148 ЄДРПОУ:
    38447428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 785,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-006834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний гарнітур, 39140000-5 Меблі для дому за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Ольга Безсмертна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636861543 ЄДРПОУ:
    42788677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-012870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    УОКЧР26Т-088; 39140000-5 Меблі для дому (Кухонні меблі та обладнання)

    Ім'я:
    Ольга Стипанець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675808726 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua
    ЄДРПОУ:
    37269260
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 16:31

    Прийом пропозицій
    4 черв. 16:31 – 12 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    343 474,20 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-003643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги та кухонні термометри

    Ім'я:
    Ірина Дмитриєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965702850 ЄДРПОУ:
    02542490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 190,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-11-008182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонні гарнітури

    Ім'я:
    Лариса Манелюк
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954496637 ЄДРПОУ:
    02000257
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-17-011807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний гарнітур, 39140000-5 Меблі для дому за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Ольга Безсмертна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636861543 ЄДРПОУ:
    42788677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-003996-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 39140000-5 — Меблі для дому (кухонні меблі)

    Ім'я:
    Юлія Тітова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472643466 ЄДРПОУ:
    03328652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 145,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-15-010416-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    3914 кухонний гарнітур індивідуального виготовлення

    Ім'я:
    Гаврилюк Юлія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972391429 ЄДРПОУ:
    02004410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-09-000917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний гарнітур, колір: верх - слонова кістка; низ- мокко (довжина – 3,0 м; ширина 60 см; висота- 2,15 м) (ДК 021:2015 (CPV) : 39141300-5 Кухонні гарнітури), Кухонний гарнітур, колір: верх - слонова кістка; низ- мокко (довжина – 2,5 м; ширина 60 см; висота- 2,15 м) (ДК 021:2015 (CPV) : 39141300-5 … Кухонні гарнітури) за ДК 021:2015 (CPV) : 39140000-5 Меблі для дому

    Ім'я:
    Борівська Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969872271 ЄДРПОУ:
    03091836
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 14 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro