Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39141200-4»
-
ID: UA-2026-08-24-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі в асортименті
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 серп. 10:03
Прийом пропозицій24 серп. 10:03 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниця
Очікувана вартість22 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниця 944 S боттічино Н-38 4200 х 600 R=3 мм; Стільниця 944 S боттічино Н-38 4200 х 800 R=3 мм; Стільниця 352 К Залізний камінь Н-38 4100 х 600; Стільниця 324 S Графіт абсолют Н-38 4200 х 1200
Очікувана вартість38 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка стола Стільниці
Очікувана вартість69 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниці для учнівських парт
Очікувана вартість6 765,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтільниці 39140000-5 (39141200-4) за код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено19 серп. 16:02
Прийом пропозицій19 серп. 16:02 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 992,09 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-010692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниця СВНн-680х700х34-Бу-пр 1 -03-1 шт, Стільниця СВНн-1000х700х34-Бу-пр1-03-1 шт, Стільниця СВНн-1500х700х34-Бу-пр 1-03-1 шт, Стільниця СВНн-1135х700х34-Бу-пр1-03-1 шт, Стільниця СВНн-800х700х34-Бу-пр1-03-1 шт.
Ім'я:Комарницький Ігор ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322423128 ЄДРПОУ:01563416Очікувана вартість88 303,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниці
Очікувана вартість18 591,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39140000-5 Меблі для дому (стільниця на опорах)
Очікувана вартість30 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистільниця
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар для забезпечення безперебійної роботи мобільного пункту незламності
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниці
Очікувана вартість33 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниця Еверест 28 мм×300×600 дуб сонома, код ДК 021:2015 39140000-5 Меблі для дому (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39141200-4 Стільниці)
Очікувана вартість4 783,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниці
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість45 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниця 1200*500 мм
Очікувана вартість11 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниця KronoSpan 4100*600 мм Туманність Небьюла К369 РН
Очікувана вартість2 646,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39140000-5 Меблі для дому (39141200-4 Стільниці для столів)
Очікувана вартість83 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39140000-5 Меблі для дому (Стіл кутовий розкладний-2, Кухня Інтекс 1,2 м, Стільниця в розмір 28*600*12044 мм)
Очікувана вартість9 785,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для дому
Очікувана вартість2 964,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-012487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільниці
Ім'я:Лариса ПрокопчукE-mail: [email protected] Телефон: +380673896561, +380673896561 ЄДРПОУ:22564074Очікувана вартість37 842,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro