Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39141000-2»

  • ID: UA-2026-08-27-012323-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кухонні меблі (код за ДК 021:2015 - 39140000-5 Меблі для дому)

    Ім'я:
    Катерина Мельник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380939354149 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44641466
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    326 475,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-009145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    39140000-5 Меблі для дому Шафа кухонна, столи (Східне ТУОМ)

    Ім'я:
    Привалова Тетяна Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577302253 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:00

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:00 – 3 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    28 117,36 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи кухонні, стелаж

    Ім'я:
    Нестерчук Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977738862 ЄДРПОУ:
    25667596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000440-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39141000-2 - Кухонні меблі та обладнання

    Ім'я:
    Богдан Надія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380935259265 ЄДРПОУ:
    23018283
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 690,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стільниця

    Ім'я:
    НАКОНЕЧНА Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432507925 ЄДРПОУ:
    01982264
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тумба, стіл, шафа

    Ім'я:
    Лень Ольга Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    303 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стільниця 944 S боттічино Н-38 4200 х 600 R=3 мм; Стільниця 944 S боттічино Н-38 4200 х 800 R=3 мм; Стільниця 352 К Залізний камінь Н-38 4100 х 600; Стільниця 324 S Графіт абсолют Н-38 4200 х 1200

    Ім'я:
    Ольга Лоскутова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636224100 Веб сайт:
    http://lv.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38244006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 630,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кришка стола Стільниці

    Ім'я:
    Марина Балашескул
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373059324 Веб сайт:
    https://banylivska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04418204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-009029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Набори комплектів (каркас 9шт і столешні 9 шт)

    Ім'я:
    Марія Кузенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671285623 ЄДРПОУ:
    20559181
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стільниці для учнівських парт

    Ім'я:
    Олена Шепель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966093978 ЄДРПОУ:
    22585024
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 765,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003497-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Набір комплектів: столешні та каркаси

    Ім'я:
    Марія Кузенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671285623 ЄДРПОУ:
    20559181
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001248-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Меблі в асортименті

    Ім'я:
    Пугачевська Олександра Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 10:03

    Прийом пропозицій
    24 серп. 10:03 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    416 506,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-23-000051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Меблі для кухні

    Ім'я:
    Світлана Сийплокі
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973462373 ЄДРПОУ:
    35443464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-009079-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мийка МЗН

    Ім'я:
    Ольга ЛЯШИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966708176 Веб сайт:
    https://dybok.rv.ua
    ЄДРПОУ:
    22563703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-014011-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи для їдальні

    Ім'я:
    Ірина Трубченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988843522 ЄДРПОУ:
    33223814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кухонні меблі, 3 лоти: лот 1 - модульна кухня - 39141400-6; лот 2 - кава-стійка, стільці кухонні - 39141000-2; лот 3 - стіл обідній, стільці - 39143200-8

    Ім'я:
    Катерина Співак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380503134594 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 17:47

    Прийом пропозицій
    20 серп. 17:47 – 31 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    313 500,83 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-005906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл н/ж 1000x600x850мм з боргом і без полиці; Стіл 1017.x600.x850мм з бортом і полицею

    Ім'я:
    Демедюк Катерина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632610468 ЄДРПОУ:
    39010482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 224,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002841-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи виробничі

    Ім'я:
    Ірина Трубченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988843522 ЄДРПОУ:
    33223814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 557,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стільниці 39140000-5 (39141200-4) за код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

    Ім'я:
    Олена Гулякевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +0532567500 Веб сайт:
    http://arz.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    08804689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:02

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:02 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 992,09 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-010692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стільниця СВНн-680х700х34-Бу-пр 1 -03-1 шт, Стільниця СВНн-1000х700х34-Бу-пр1-03-1 шт, Стільниця СВНн-1500х700х34-Бу-пр 1-03-1 шт, Стільниця СВНн-1135х700х34-Бу-пр1-03-1 шт, Стільниця СВНн-800х700х34-Бу-пр1-03-1 шт.

    Ім'я:
    Комарницький Ігор Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322423128 ЄДРПОУ:
    01563416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    88 303,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 146 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro