Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39140000-5»
-
ID: UA-2026-09-04-005958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШафи гардеробні
Оголошено4 вер. 12:20
Прийом пропозицій4 вер. 12:20 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-005586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для дому: Шафа для одягу 500х520х2000 Шафа для одягу 700х520х2000 Набір кухонних меблів 2400х600х1800 Шафа для одягу 590х600х2000 Шафа для одягу 1000х520х2300 Шафа для одягу 700х370х2100
Оголошено4 вер. 12:01
Прийом пропозицій4 вер. 12:01 – 20 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-04-004770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДивани
Оголошено4 вер. 11:34
Прийом пропозицій4 вер. 11:34 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМеблі для дому
Прийом пропозицій4 вер. 10:57 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-015181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛіжко двоярусне
Оголошено3 вер. 21:46
Прийом пропозицій3 вер. 21:46 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШафа для одягу ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012 N-800-2b дуб крафт золотий (ДК 021:2015 39140000-5 - Меблі для дому)
Оголошено2 вер. 16:45
Прийом пропозицій2 вер. 16:45 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-006621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко двоярусне розбірне (ТС МОУ 32406-001:2024(02), лежак Тип 2 за кодом ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Оголошено2 вер. 13:38
Прийом пропозицій2 вер. 13:38 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для приміщень (ліжка)
Оголошено2 вер. 12:44
Прийом пропозицій2 вер. 12:44 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко Монтессорі, ліжко 4-х ярусне пенал, матраци ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому (ДК 021:2015:39143116-2 - Дитячі ліжка, ДК 021:2015:39143112-4 - Матраци
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено31 серп. 13:36
Прийом пропозицій31 серп. 13:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко двоярусне розбірне (згідно ТС МОУ 32406-001:2024 (02) Тип 2)
Оголошено28 серп. 16:55
Прийом пропозицій28 серп. 16:55 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко двоярусне розбірне (згідно ТС МОУ.32406-001:2024 (02) лежак Тип 2)
Ім'я:Масленников Вадим ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380522277906 ЄДРПОУ:08541051Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій28 серп. 13:44 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-003802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіжко двоярусне розбірне (згідно ТС МОУ.32406-001:2024 (02) лежак Тип 2)
Ім'я:Масленников Вадим ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380522277906 ЄДРПОУ:08541051Оголошено28 серп. 11:35
Прийом пропозицій28 серп. 11:35 – 5 вер. 09:00Очікувана вартість3 853 946,45 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів12 г. 42 хв.
-
ID: UA-2022-02-22-004542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:00000000000000000000000000E-mail: 0000000000000000000000000000 Телефон: 0000000000000 ЄДРПОУ:00000000Оголошено22 лют. 2022 18:08
Прийом пропозицій22 лют. 2022 18:08 – 11 бер. 2022 18:13 -
ID: UA-2026-09-04-009770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 39140000-5 Меблі для дому (ортопедичні матраци для потреб Київської спеціалізованої філії УІЕСР)
Очікувана вартість26 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл для їдальні
Очікувана вартість44 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі
Ім'я:Бондарчук Анна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414120919 ЄДРПОУ:38006758Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для дому (шафа для одягу)
Очікувана вартість22 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли з ботом та полицею: бокова зашивка ліворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм); двері розпашні (1500х600х850 мм); бокова зашивка праворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм).
Очікувана вартість48 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл з направляючими НЕ 1,0 (1000х700(1040)х850 мм)
Очікувана вартість41 530,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛавка кутова Мальта
Очікувана вартість7 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro