Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39136000-4»
-
ID: UA-2026-08-11-011731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішалка CACTUS blak
Очікувана вартість3 732,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 39130000-2 Офісні меблі (Вішалка настінна)
Оголошено7 серп. 10:14
Прийом пропозицій13 серп. 11:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 683,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір плічок UP! (Underprice) MC011 44,5 см дерево дерево світле 10 шт.
Очікувана вартість2 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39130000-2 Офісні меблі (Вішалка)
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір вішалок
Очікувана вартість2 617,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 39130000-2 Офісні меблі (Вішалка настінна)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено24 лип. 11:47
Прийом пропозицій30 лип. 12:00 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 683,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлечики-вішаки
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішалка з широкими плечиками
Очікувана вартість1 460,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39130000-2 Офісні меблі (Вішалка для Інклюзивно-ресурсного центру Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість1 265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір плічок
Очікувана вартість8 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВіш. EKO NOKTALI PORTMANTO ALUM.
Очікувана вартість1 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішалки побутові Buroclean асорті 5шт
Очікувана вартість799,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішак мебельний ;39130000-2 Офісні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі в асортименті
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено18 черв. 08:43
Прийом пропозицій18 черв. 08:43 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість5 018 314,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-010738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлічка вішалки тремпеля Гем-6 довжина 42 см
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-010164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішалки-плічки
Очікувана вартість1 165,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішалка нержавіюча з гачками
Ім'я:Трифанова Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380614144010 Факс:+380614144010ЄДРПОУ:25214831Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-004383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлічка тип-04 44 см (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-013672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВішалка пересувна
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-000682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивішак пластмасовий поворотний
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro