Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39135000-7»
-
ID: UA-2026-08-03-007380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісні меблі різні
Оголошено3 серп. 14:48
Прийом пропозицій7 серп. 00:00 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 957,05 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-002486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісні меблі різні
Оголошено24 лип. 10:45
Прийом пропозицій30 лип. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 957,05 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-07-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолиці для контейнерів (рами)
Очікувана вартість26 523,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 39130000-2 Офісні меблі (Стіл керівника)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-014339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39135000-7 Сортувальні столи
Ім'я:ОСТРЕШКО Леся МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984896444, +380677175388 Веб сайт: ЄДРПОУ:26213325Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-012603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі за кодом ДК 021:2015 39130000-2
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-008439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж вмонтований
Ім'я:Крекотень Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975655 ЄДРПОУ:43582049Очікувана вартість5 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-006585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі (39135100-8 Стелажі-органайзери)
Очікувана вартість56 634,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-000074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні меблі (Рецепшн (поліклінічне відділення) Рецепшн (хіміотерапевтичне відділення); стінка; стіл кутовий; шафа)
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено2 бер. 08:00
Прийом пропозицій2 бер. 08:00 – 10 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість203 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-23-023436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021: 2015 39130000-2 Офісні меблі (Офісні меблі для кабінету МРТ)
Очікувана вартість99 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-018681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі
Очікувана вартість77 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-011630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі
Очікувана вартість69 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-006454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиофісних меблів за ДК 021:2015 - 39130000-2 - Офісні меблі
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість56 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-004880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання меблів різних для облаштування (забезпечення) приміщення ветеранського простору Чумаківської сільської територіальної громади, код за ДК 021:2015: 39135100-8 - Стелажі-органайзери
Очікувана вартість42 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-015154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганайзер офісний – комод («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 39130000-2 - Офісні меблі)
Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Очікувана вартість32 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-10-011871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380412430810 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Оголошено10 жовт. 2025 15:48
Прийом пропозицій10 жовт. 2025 15:48 – 21 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість480 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-30-008569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі в асортименті
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 вер. 2025 15:30
Прийом пропозицій30 вер. 2025 15:30 – 13 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість778 554,38 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-19-011655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишафа для одягу, шафа для паперів, тумби, стіл комп'ютерний
Ім'я:Нестеренко Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574525615 Факс:+380574525615Веб сайт: ЄДРПОУ:04058829Очікувана вартість28 062,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-17-000822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСортувальні столи
Ім'я:Буртова Інна РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380352525531 Факс:+380352521408ЄДРПОУ:02001297Очікувана вартість83 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-04-013745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерний стіл та стелаж - органайзер
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro