Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39134100-1»
-
ID: UA-2026-08-27-005314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39130000-2-Офісні меблі (Офісні меблі)
Оголошено27 серп. 12:39
Прийом пропозицій27 серп. 12:39 – 12 вер. 12:13 -
ID: UA-2026-08-25-012747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні столи
Оголошено25 серп. 17:05
Прийом пропозицій25 серп. 17:05 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-012286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл компютерний ДСП16
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМЕБЛІ (Столи, шафи, тумби, стелажі, стільці і ін.) Код ДК 021:2015 – 39130000-2 Офісні меблі
Оголошено20 серп. 17:15
Прийом пропозицій20 серп. 17:15 – 28 серп. 01:00Очікувана вартість5 270 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні меблі (Івано-Франківська область)
Оголошено17 серп. 13:14
Прийом пропозицій17 серп. 13:14 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 333,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-007883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистіл комп'ютерний mini Ультра Еверест Дуб Сонома
Ім'я:Кулькевич Лілія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380965554617 ЄДРПОУ:26030754Очікувана вартість43 703,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли та пенали ( шкафи) офісні
Ім'я:Дідичено Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380970019229 ЄДРПОУ:44096307Очікувана вартість84 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерні столи
Ім'я:Кучерявий Денис ЙосиповичE-mail: [email protected] Телефон: +380671365130 Факс:+380671365130ЄДРПОУ:08564794Очікувана вартість18 768,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39130000-2 Офісні меблі
Очікувана вартість10 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісні меблі різні
Оголошено3 серп. 14:48
Прийом пропозицій7 серп. 00:00 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 957,05 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-009044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл комп'ютерний
Очікувана вартість11 147,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі
Ім'я:Куниця Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442797196 ЄДРПОУ:02231933Очікувана вартість33 341,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакритий стелаж для паперів, Стіл офісний, Тумба на роликах код ДК 021:2015-39130000-2 «Офісні меблі»
Оголошено27 лип. 15:46
Прийом пропозицій27 лип. 15:46 – 4 серп. 16:00Очікувана вартість192 200,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-002486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісні меблі різні
Оголошено24 лип. 10:45
Прийом пропозицій30 лип. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 957,05 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-22-008428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистіл
Ім'я:Шнуровська Оксана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380992038534 Факс:+380354031239ЄДРПОУ:02000754Очікувана вартість9 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39130000-2 Офісні меблі (Стіл комп'ютерний СУ-4 Дуб Сонома для навчального кабінету № 319 Південноукраїнського ліцею №4 Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість9 456,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі
Оголошено17 лип. 12:49
Прийом пропозицій17 лип. 12:49 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість612 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-005092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні меблі (Івано-Франківська область)
Оголошено14 лип. 12:26
Прийом пропозицій14 лип. 12:26 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-491_39130000-2 Офісні меблі (Меблі офісні в асортименті)
Оголошено10 лип. 11:45
Прийом пропозицій10 лип. 11:45 – 18 лип. 15:00Очікувана вартість226 701,41 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-010920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоли комп’ютерні для освітнього процесу
Оголошено9 лип. 17:15
Прийом пропозицій9 лип. 17:15 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 306,00 грн
без ПДВЗавершена