Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39133000-3»
-
ID: UA-2026-08-10-007205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтажерки
Очікувана вартість6 581,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-07-29-007313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтажерки
Очікувана вартість1 211,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля візка перукаря
Очікувана вартість2 130,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл журнальний 550*550*500 мм,Стілець Мобі 560*590*810,Етажерка Конго 500*300*1800 мм,Етажерка Лофт Сascade1090*700*300 мм,
Очікувана вартість14 060,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-007644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 485_39130000-2 Офісні меблі (Меблі офісні в асортименті)
Оголошено9 квіт. 14:11
Прийом пропозицій9 квіт. 14:11 – 17 квіт. 12:00Очікувана вартість1 042 741,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-005099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-002887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-014131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39130000-2-Офісні меблі (Етажерка)
Очікувана вартість7 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-013253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтажерки (етажерка дерев'яна для Кіцманського управління Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-015267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі за кодом ДК «Єдиний закупівельний словник» 021:2015 – 39130000-2 – Офісні меблі
Ім'я:Алєксєєнко Анастасія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975146701 ЄДРПОУ:40927307Очікувана вартість35 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-28-013327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтажерка пристінна
Очікувана вартість1 849,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-24-013533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі (етажерка декоративна, шафа)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380676082376 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість7 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-009384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолиця "П-29". (Житомирський ОВСЗ)
Очікувана вартість1 513,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-10-011871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380412430810 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Оголошено10 жовт. 2025 15:48
Прийом пропозицій10 жовт. 2025 15:48 – 21 жовт. 2025 09:00Очікувана вартість480 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-11-006039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумба до столу, шафа для паперів, шафа для одягу, тумба
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-012567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі (Етажерка декоративна)
Очікувана вартість1 259,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-11-006673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолик журнальний круглий (мобільний), стіл на металевому каркасі 1500х800х750 мм, шафа для документів 1000х450х2000 мм (бук), стіл робочий кутовий 1400х1500 мм (правий, лівий), шафа для одягу 800х550х2300 мм (бук), гарнітур (верхня навісна шафа, нижня шафа, стільниця, стінова панель) (бук),
шафа-пенал вбудована 459х570х2790 мм (дуб молочний), шафа-пенал вбудована 500х570х2790 мм (дуб молочний), шафа-пенал вбудована 481х570х2815 мм (дуб молочний), шафа-пенал вбудована 461х570х2805 мм (дуб молочний) Очікувана вартість80 114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-04-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі для облаштування робочого місця (поличка для паперів)
Ім'я:Трач Наталя ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433251666 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-14-008994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарська стійка. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 39133000-3 - Етажерки
Ім'я:Дац Анна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672917574 Факс:+380323132102ЄДРПОУ:40626575Очікувана вартість34 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-12-012041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання етажерки та ремонтних комплектів для стільців, код за ДК 021:2015: 39133000-3- Етажерки
Очікувана вартість5 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro