Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39132000-6»

  • ID: UA-2026-08-25-005005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    шафа-картотеки

    Ім'я:
    Буткалюк Людмила Афанасіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978308270 ЄДРПОУ:
    05462923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 800,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-24-005307-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа металева з полицями

    ЄДРПОУ:
    26637189
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 908,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-012925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    МЕБЛІ (Столи, шафи, тумби, стелажі, стільці і ін.) Код ДК 021:2015 – 39130000-2 Офісні меблі

    Ім'я:
    Андрій Мих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт:
    http://www.cancer.lviv.ua/
    ЄДРПОУ:
    01996792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 17:15

    Прийом пропозицій
    20 серп. 17:15 – 28 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    5 270 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-005663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісні меблі (Івано-Франківська область)

    Ім'я:
    Морозова Олена Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380953756421 ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 13:14

    Прийом пропозицій
    17 серп. 13:14 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 333,34 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-008573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісні меблі (39130000-2 Офісні меблі, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

    Ім'я:
    ЯРОШ Анастасія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380686782898 ЄДРПОУ:
    14321914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 14:58

    Прийом пропозицій
    14 серп. 14:58 – 22 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    700 708,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-000008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи та пенали ( шкафи) офісні

    Ім'я:
    Дідичено Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970019229 ЄДРПОУ:
    44096307
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 060,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-011429-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39132000-6 Шафи-картотеки (шафа архівна ШБМ-21 - 1 шт)

    Ім'я:
    Ярослав Наріжний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501561313 ЄДРПОУ:
    45240204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 294,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-007380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Офісні меблі різні

    Ім'я:
    Антон Загородній
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937954750 ЄДРПОУ:
    07910662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    7 серп. 00:00 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    365 957,05 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-29-000774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа для документів 2300*700*580. ; 39130000-2 Офісні меблі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Галина Рощупкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687956288 ЄДРПОУ:
    02770239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 460,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-008257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісні меблі

    Ім'я:
    Куниця Анжеліка Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442797196 ЄДРПОУ:
    02231933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 341,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-001325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 39130000-2 Офісні меблі

    Ім'я:
    Герасименко Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:
    33071141
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 09:52

    Прийом пропозицій
    28 лип. 09:52 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    176 175,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-002486-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Офісні меблі різні

    Ім'я:
    Антон Загородній
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937954750 ЄДРПОУ:
    07910662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 10:45

    Прийом пропозицій
    30 лип. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    365 957,05 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-17-005314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Меблі

    Ім'я:
    Сапожнікова Юлія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504107089 ЄДРПОУ:
    26188952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 12:49

    Прийом пропозицій
    17 лип. 12:49 – 27 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    612 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-005731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа архівна-картотека

    Ім'я:
    Кухар Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931526752 ЄДРПОУ:
    04055943
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-005092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісні меблі (Івано-Франківська область)

    Ім'я:
    Морозова Олена Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380953756421 ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 12:26

    Прийом пропозицій
    14 лип. 12:26 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    43 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-06-006805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа файлова

    Ім'я:
    Чернишов Дмитро Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631106215 ЄДРПОУ:
    03188783
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 884,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-010624-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісні меблі

    Ім'я:
    Смеречанська Марія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380630323479 ЄДРПОУ:
    44023509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-008206-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісні меблі (Івано-Франківська область)

    Ім'я:
    Морозова Олена Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380953756421 ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 032,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-011260-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали різні (Шафа вітрина)

    Ім'я:
    Гайдук Владислав Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673959741 ЄДРПОУ:
    03308388
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-004651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шафа для таблиць (ДК 021:2015: 39132000-6 Шафи-картотеки)

    Ім'я:
    Ольга Пермякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995675264 ЄДРПОУ:
    26328364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 53 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro