Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39131100-0»
-
ID: UA-2026-09-01-001286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі (ДК 021:2015 - 39130000-2 Офісні меблі)
Очікувана вартість48 222,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж Атлант КС 2000*1000*400 Меткас
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі модульні (ДК 021:2015:39130000-2 офісні меблі)
Ім'я:Назар МаріяE-mail: [email protected] Телефон: +380322546031 Факс:+380322546031ЄДРПОУ:34814859Очікувана вартість65 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелажі (Код за ДК 021: 39130000-2 — Офісні меблі)
Оголошено17 серп. 16:02
Прийом пропозицій17 серп. 16:02 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість171 231,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-002762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий оцинкований "Меткас Бюджет".
Очікувана вартість2 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі
Очікувана вартість35 596,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелаж архівний
Оголошено3 серп. 18:07
Прийом пропозицій3 серп. 18:07 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 480,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий
Очікувана вартість35 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі для архіву
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі архівні
Ім'я:Дем'янчук Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380638262778 ЄДРПОУ:43986873Очікувана вартість36 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні стелажі
Ім'я:Пужакова Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484928094 Факс:+380484928105ЄДРПОУ:02314961Очікувана вартість24 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні стелажі для Герцаївського управління Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості
Очікувана вартість29 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-000724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрхівні стелажі ( код ДК 021:2015 39131100-0 – архівні стелажі)
Оголошено7 лип. 09:25
Прийом пропозицій7 лип. 09:25 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість750 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-010764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиметалеві стелажі
Ім'я:Коваль Тетяна СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472376266 Факс:+380472373026ЄДРПОУ:03494445Очікувана вартість6 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі архівні
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиархівні стелажі
Ім'я:Демидова Ольга НестерівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487791416 Факс:0487791416ЄДРПОУ:04056919Оголошено19 черв. 15:01
Прийом пропозицій19 черв. 15:01 – 27 черв. 09:00Очікувана вартість419 520,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-010722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні стелажі
Ім'я:Левицька Маріанна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347498334 Факс:+380347498163ЄДРПОУ:04355119Очікувана вартість99 622,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-005267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрхівні стелажі ( код ДК 021:2015 39131100-0 – архівні стелажі)
Оголошено16 черв. 11:56
Прийом пропозицій16 черв. 11:56 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість900 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-001956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39130000-2 Офісні меблі (Стелажі для книг розбірні 2-во секційні для облаштування архиву Інклюзивно-ресурсного центру Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість45 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro