Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39131000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-007493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівні стелажі
Очікувана вартість107 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі (ДК 021:2015 - 39130000-2 Офісні меблі)
Очікувана вартість48 222,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі (код ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі)
Очікувана вартість38 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39130000-2 – Офісні меблі (стелаж для розміщення документів)
Оголошено24 серп. 16:25
Прийом пропозицій24 серп. 16:25 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-002462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж Атлант КС 2000*1000*400 Меткас
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі модульні (ДК 021:2015:39130000-2 офісні меблі)
Ім'я:Назар МаріяE-mail: [email protected] Телефон: +380322546031 Факс:+380322546031ЄДРПОУ:34814859Очікувана вартість65 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні стелажі
Ім'я:ІВАНЮРА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380973080656 ЄДРПОУ:45554542Оголошено17 серп. 16:15
Прийом пропозицій17 серп. 16:15 – 25 серп. 17:00Очікувана вартість30 230,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-010151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелажі (Код за ДК 021: 39130000-2 — Офісні меблі)
Оголошено17 серп. 16:02
Прийом пропозицій17 серп. 16:02 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість171 231,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-002762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий оцинкований "Меткас Бюджет".
Очікувана вартість2 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість43 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелажі
Очікувана вартість35 596,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтелаж архівний
Оголошено3 серп. 18:07
Прийом пропозицій3 серп. 18:07 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 480,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТумби, стелаж
Ім'я:Лариса СокольськаE-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:+38 (057) 725-5600Веб сайт: ЄДРПОУ:22658190Очікувана вартість43 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий
Очікувана вартість35 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісні меблі
Ім'я:Куниця Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442797196 ЄДРПОУ:02231933Очікувана вартість33 341,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтелаж металевий
Ім'я:Жмурко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380505305177 Факс:+380442806102ЄДРПОУ:02214938Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакритий стелаж для паперів, Стіл офісний, Тумба на роликах код ДК 021:2015-39130000-2 «Офісні меблі»
Оголошено27 лип. 15:46
Прийом пропозицій27 лип. 15:46 – 4 серп. 16:00Очікувана вартість192 200,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа для документів та полиця ДК 021:2015: 39130000-2 - Офісні меблі
Очікувана вартість37 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа для документів та полиця ДК 021:2015: 39130000-2 - Офісні меблі
Очікувана вартість23 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro