Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39122000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиписьмові столи та шафи для паперів
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для одягу; Шафа офісна; Стіл)
Оголошено26 серп. 17:38
Прийом пропозицій26 серп. 17:38 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість375 700,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-012211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для одягу)
Оголошено26 серп. 16:37
Прийом пропозицій26 серп. 16:37 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість147 800,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-009901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Поставка шаф та столів для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено25 серп. 15:59
Прийом пропозицій25 серп. 15:59 – 3 вер. 09:00Очікувана вартість360 386,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли, тумба за ДК 021:2015;39120000-9- столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи ( Тернопільська область)
Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-668_39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Столи, шафи в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:30
Прийом пропозицій17 серп. 09:30 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл розкладний Родинний білий, стіл Бесіда Білий, книжкова шафа ХШ-3 білий, згідно ДК 021:2015 – 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39121200-8 Столи,
39122200-5 Книжкові шафи) Очікувана вартість59 864,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа книжкова (згідно коду ДК 021:2015 – 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи)
Очікувана вартість3 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтіл письмовий, Шафа для документів
Оголошено4 серп. 16:09
Прийом пропозицій8 серп. 20:00 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість390 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-009402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Оголошено4 серп. 15:30
Прийом пропозицій4 серп. 15:30 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 640,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Очікувана вартість32 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимеблі
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість44 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Оголошено23 лип. 14:21
Прийом пропозицій23 лип. 14:21 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість335 156,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-000122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Оголошено14 лип. 08:12
Прийом пропозицій14 лип. 08:12 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість91 875,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-011391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для одягу; Шафа офісна)
Оголошено10 лип. 22:09
Прийом пропозицій10 лип. 22:09 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість261 500,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-10-005499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа-стелаж)
Оголошено10 лип. 12:48
Прийом пропозицій10 лип. 12:48 – 18 лип. 10:00Очікувана вартість74 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-011423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для одягу)
Оголошено9 лип. 18:45
Прийом пропозицій9 лип. 18:45 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість147 800,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-09-009140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа книжкова та стіл
Очікувана вартість18 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для документів)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro