Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39121200-8»

  • ID: UA-2026-08-31-010762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:57

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:57 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 23 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для одягу; Шафа офісна; Стіл)

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:38

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:38 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    375 700,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 9 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Поставка шаф та столів для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Кизенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979702137 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:59

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:59 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    360 386,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 8 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи

    Ім'я:
    Крохмалюк Інесса Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380986175495 ЄДРПОУ:
    30579655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столик приліжковий для годування маломобільних людей

    Ім'я:
    Тетяна Нетолканова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977313738 ЄДРПОУ:
    44099693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл складний, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи

    Ім'я:
    Ковальчук Володимир Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:
    08588642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    71 360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    стіл кутовий з приставкою

    Ім'я:
    Ольга Котюжанська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678762851 ЄДРПОУ:
    26223476
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 546,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002183-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Стіл вчителя з тумбою (бук) для лабораторії фізики з метою реалізації публічного інвестиційного проекту "Сучасний освітній простір у Південноукраїнському ліцеї №2 Південноукраїнської міської ради" (DREAM -UA- … 140426-56D149B5)

    Ім'я:
    Ірина Білоусова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513656307 Веб сайт:
    http://osvita-yu.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    04653220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи, тумба за ДК 021:2015;39120000-9- столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи ( Тернопільська область)

    Ім'я:
    Гула Софія Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972610381 ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл розкладний Chrysler-F (пластик, білий), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи

    Ім'я:
    Роменський Роман Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997616785 ЄДРПОУ:
    38181800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 544,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011717-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл для догляду за немовлятами складний (код ДК 021:2015 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи)

    Ім'я:
    Ірина Мацькович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956415501 ЄДРПОУ:
    45582433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 747,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-007632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл складаний

    Ім'я:
    Слободяник Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445168764 ЄДРПОУ:
    22875087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 041,67 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 411,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001372-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    3912 стіл

    Ім'я:
    Гаврилюк Юлія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972391429 ЄДРПОУ:
    02004410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 192,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010949-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання столів для Миколаївської дитячої школи мистецтв

    Ім'я:
    Ірина Корецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987353960 ЄДРПОУ:
    44576649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006071-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл деревяний код ДК 021:2015:39121200-8 Столи

    Ім'я:
    Катерина Полякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532556621 ЄДРПОУ:
    43351829
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи

    Ім'я:
    Наталя Паштетник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509570615 Веб сайт:
    https://school1508.webnode.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    20558848
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стіл складний

    Ім'я:
    Стець Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977474049 ЄДРПОУ:
    36021072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-004819-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Столи для їдальні

    Ім'я:
    Ірина Кушнірик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680504741 ЄДРПОУ:
    25767435
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 131 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro