Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39121100-7»
-
ID: UA-2026-09-02-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиписьмові столи та шафи для паперів
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли письмові
Очікувана вартість49 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафи книжкові, стіл письмовий
Очікувана вартість81 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий Джеб білий 1200x500x730
Очікувана вартість3 366,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий 1400*800*750, колір ательє світлий, арт. Kronospan 4298SU - 18 шт.
Очікувана вартість79 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3912 офісний письмовий стіл
Очікувана вартість18 190,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39121100-7 - Письмові столи
Очікувана вартість4 722,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий
Очікувана вартість4 722,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-668_39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Столи, шафи в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:30
Прийом пропозицій17 серп. 09:30 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі (код ДК 021:20156 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи)
Очікувана вартість72 669,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Стіл письмовий для вчителя 1-дверний, тумба праворуч - ДК 021:2015 код 39121100-7 Письмові столи)
Очікувана вартість5 332,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Оголошено4 серп. 15:30
Прийом пропозицій4 серп. 15:30 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 640,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Очікувана вартість32 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Очікувана вартість113 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість44 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Герасименко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:33071141Оголошено23 лип. 14:21
Прийом пропозицій23 лип. 14:21 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість335 156,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-011253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарта дитяча
Очікувана вартість66 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro