Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39121000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-010762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоли, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Оголошено31 серп. 16:57
Прийом пропозицій31 серп. 16:57 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Шафа для одягу; Шафа офісна; Стіл)
Оголошено26 серп. 17:38
Прийом пропозицій26 серп. 17:38 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-009901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Поставка шаф та столів для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено25 серп. 15:59
Прийом пропозицій25 серп. 15:59 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиписьмові столи та шафи для паперів
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли письмові
Очікувана вартість49 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафи книжкові, стіл письмовий
Очікувана вартість81 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли
Ім'я:Крохмалюк Інесса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380986175495 ЄДРПОУ:30579655Очікувана вартість46 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтолик приліжковий для годування маломобільних людей
Очікувана вартість15 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл складний, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Ім'я:Ковальчук Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:08588642Очікувана вартість71 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистіл кутовий з приставкою
Очікувана вартість7 546,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл
Очікувана вартість5 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий Джеб білий 1200x500x730
Очікувана вартість3 366,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФізіотерапевтичний стіл для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з боротьби греко-римської в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи) наказ 4307
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено25 серп. 16:30
Прийом пропозицій25 серп. 16:30 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість91 190,03 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-011637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл письмовий 1400*800*750, колір ательє світлий, арт. Kronospan 4298SU - 18 шт.
Очікувана вартість79 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (Стіл вчителя з тумбою (бук) для лабораторії фізики з метою реалізації публічного інвестиційного проекту "Сучасний освітній простір у Південноукраїнському ліцеї №2 Південноукраїнської міської ради" (DREAM -UA-
140426-56D149B5) Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоли, тумба за ДК 021:2015;39120000-9- столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи ( Тернопільська область)
Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) – 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи (модульний конференц-стіл)
Оголошено24 серп. 18:44
Прийом пропозицій24 серп. 18:44 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 850,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл розкладний Chrysler-F (пластик, білий), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39120000-9 - Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи
Очікувана вартість28 544,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтіл для догляду за немовлятами складний (код ДК 021:2015 39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи)
Очікувана вартість9 747,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro