Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39114000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрусок на лавку. КОД ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник : 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Ім'я:Мочульська Людмила ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325773757 Факс:+380325773757ЄДРПОУ:31963156Очікувана вартість34 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла, стільці та комплектуючі
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість7 148 956,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-000285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-697_39110000-6- Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Газліфти до офісних крісел)
Оголошено20 серп. 08:32
Прийом пропозицій20 серп. 08:32 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 552,25 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиофісні крісла та комплектуючі до них
Очікувана вартість54 558,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект спинки та сидіння гнутоклеєні
Очікувана вартість20 241,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОббивка на двері
Очікувана вартість1 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини до стільців
Очікувана вартість15 202,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіастра, пневмопатрон, хрестовина
Очікувана вартість16 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-005967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини для меблів
Оголошено12 черв. 12:30
Прийом пропозицій12 черв. 12:30 – 21 черв. 09:00Очікувана вартість42 281,55 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння
Очікувана вартість3 904,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-013559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневмопатрон
Очікувана вартість9 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-010010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини сидінь
Очікувана вартість71 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла-мішки, подушки для сидіння
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено22 трав. 18:21
Прийом пропозицій22 трав. 18:21 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-002631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для офісних крісел
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-003596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-260_39110000-6- Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Газліфти до офісних крісел)
Оголошено19 трав. 10:58
Прийом пропозицій19 трав. 10:58 – 27 трав. 15:00Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-000794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для меблів (код 39110000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість35 695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Пневмопатрон)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-003423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистільці пластикові
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-011766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоворотні сидіння, стільці, м`які крісла
Оголошено27 квіт. 16:16
Прийом пропозицій27 квіт. 16:16 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 313 658,06 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-20-009125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі та комплектуючі до них. ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них.
Очікувана вартість28 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro